Boks

Jake Paul ostro reaguje na słowa McGregora! „Nie powinieneś się do mnie przy****ać, Conor. Odstaw butelkę i wróć do walk!”

Jake Paul przyznał, że chciałby zmierzyć się z Conorem McGregorem, jednak Irlandczyk mocno nieprzychylnie zareagował na wyzwanie Amerykanina. „The Problem Child” zamieścił w social mediach wiadomość, w której zrugał „Notoriousa” za jego słowa!

Po tym, jak Tommy Fury po raz kolejny wypadł z zaplanowanej walki z Jakem Paulem do pięściarza-YouTubera ustawiła się kolejka chętnych. Media podkręcały atmosferę wymieniając gwiazdy MMA, któe mogłyby wypełnić lukę po Angliku, a wśród najczęściej pojawiających się nazwisk wymienić można Nate’a Diaza, czy Conora McGregora.

W ostatnim wywiadzie udzielonym The MMA Hour, Paul został zapytany o potencjalny pojedynek z Irlandczykiem. „The Problem Child” przyznał, że w przyszłości byłby bardzo zainteresowany takim zestawieniem.

– Muszę stoczyć jeszcze kilka walk i kontynuować nokautowanie rywali. On musi wrócić do akcji, a kto wie, kiedy to się stanie. W końcu do tego dojdzie. Dlaczego nie? Jest biznesmenem, ja również, a przez ten pojedynek zarobilibyśmy od 75 do 100 milionów dolarów.

„The Notorious” szybko zareagował na wypowiedź Amerykanina. Największa światowa gwiazda MMA wyśmiała wręcz Paula, a przede wszystkim jego wyniki sprzedaży Pay-Per-View:

Sprawdź!  Zaskakujące słowa Artura Szpilki! "Wiem, że to śmiesznie zabrzmi, ale ja..."

– Miałeś dwie walki i sprzedałeś 70 tysięcy [Pay-Per-View]. Jesteś klapą, dzieciaku. Nikim.

Jake’a ubodło nazwanie „nikim” i zamieścił wideo z wiadomością, w której zrugał McGregora i praktycznie całą jego karierę.

Conor, Conor, Conor… Więcej robisz na Twitterze, niż w oktagonie! Przestań brać trenbolon [steryd na zwiększenie masy mięśniowej], a zacznij brać walki! Odstaw butelkę i wróć do walk. Mówisz, że jestem nikim? Twoją 6. walkę widziały dwie osoby. Moja szósta odbędzie się w Madison Square Garden.

Nie powinieneś się do mnie przypie***ać, Conor. To moja gra. Pojawił się nowy król, to ja rządzę tym g***nem. Jak zdobyłem KO roku w 2021, ciebie nokautowano. Popracuj nad niedoborem wapnia, by nie łamać kości, spotkajmy się w pier***nym ringu i zaróbmy 200 milionów.

– Conor, nieważne jak to rozegrasz – nie jesteśmy na tym samym poziomie. Sam jestem swoim szefem. Co z tego, że zarobiłeś 100 milionów za walkę z Floydem, skoro Dana zabrał ci połowę?

Źródło: Twitter

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.