FAME MMA

Kibice mocno o formule walki Wrzosek vs „Sarius”! FAME odpowiada: „Uwaga, info do wszystkich ekspertów…”

Marcin Wrzosek dopiero co stoczył pojedynek na Prime Show MMA 2, a kolejna federacja freakowa ogłosiła jego walkę z „Sariusem”.

Były mistrz KSW zmierzy się z debiutującym raperem podczas gali FAME 15, która odbędzie się 27 sierpnia. Dla Wrzoska będzie to druga walka w tej federacji. To właśnie w FAME zadebiutował na scenie freakowej i po porażce z Kasjuszem Życińskim w boksie, został zwolniony z KSW.

Teraz Wrzosek powraca zarówno do FAME, jaki i do boksu. To właśnie w tej formule zmierzy się z Mariuszem Gollingiem, który miał zadebiutować w starciu z Kasjuszem Życińskim, jednak ten w trakcie negocjacji niespodziewanie przeszedł do Prime Show MMA.

Kibicom nie podoba się formuła walki

Za pośrednictwem social mediów fani freak fightów dali znać, że boks w dużych rękawicach nie jest formułą, która wzbudza zainteresowanie i emocje wśród widzów. Pokazała to m.in. ostatnia walka Amadeusza „Ferrariego” Roślika z Adrianem „Polakiem” Polańskim.

W odpowiedzi organizacja wyjaśniła, że „Sarius” ma doświadczenie w boksie i jest m.in. byłym amatorskim Mistrzem Śląska. To jednak w żadnym stopniu nie przekonało kibiców:

Sprawdź!  Marcin Wrzosek w szczerym wywiadzie o porażce z DON KASJO! "Żałuję kilku rzeczy..." (VIDEO)

– Uwaga, info do wszystkich ekspertów walk wszelakich… Sarius to były Mistrz Śląska w boksie amatorskim. Jest wysoki, ma mega zasięg i jest cięższy od swojego rywala – Marcina Wrzoska, który jest świetnym zawodnikiem MMA, ale… TO BĘDZIE WALKA W BOKSIE.

Federacja następnie wdała się w wymianę zdań z Internautami. Wielu z nich bowiem uważa podobnie, że starcia w dużych rękawicach na galach freakowych są po prostu nudne i chcieliby zobaczyć boks w małych rękawicach, lub w K-1 albo MMA.

Wow! Dzięki Mordeczko. Jesteśmy nowi w tej branży, nie wiemy jeszcze jak dobierać zestawienia, żeby wyprzedawać hale i generować rekordy sprzedaży PPV! Jak będziesz miał jeszcze jakieś pomysły to wal śmiało – tak federacja odpowiedziała na komentarz jednego z kibiców.

Co ciekawe, znaczna większość komentujących poparła Internautę, który skrytykował formułę. Nie brakowało mocnych wpisów jak np.:

– Chłop ma racje, róbcie dalej ten boks zjebany, skończą się wasze rekordy, i tak już jest przesyt tego cyrku… ostatnia gala tak słaba, że powinniście oddać pieniądze.

– Bijecie rekordy we wszystkim, ale nie w słuchaniu kibiców.

– Tragedia, boks, rękawice… lubię obu, a walka nie jara mnie wcale, nie wspominając już o samej formule. Fame schodzi na psy… szkoda.

– „Sariusa” musieli wcisnąć na siłę, bo mu obiecali, a że Wrzosek lamusów może wyjaśniać co miesiąc za 200k, to wziął waleczkę. Sorry, ale to będzie najgorsza gala fame. Nie wróży to dobrze na przyszłość.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Borys Mańkowski po wygranej z Normanem Parke: "Chciałbym go wybronić przed ludźmi, którzy po nim cisną. Zaskoczył mnie, bo przed walką widziałem, że..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.