FAME MMA

Jacek Murański zamierza zaskoczyć kibiców na FAME 15! „Będzie wstyd wszystkim znawcom, którzy lżyli i hańbili!”

Już w ten piątek odbędzie się gala FAME 15, podczas której ponownie zobaczymy w klatce Jacka Murańskiego. Tym razem zapowiada znacznie lepszą formę niż w debiucie.

Pierwsze starcie „Muran” stoczył na FAME 12, kiedy to zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą w klatce rzymskiej. Przez cztery rundy był rozbijany przez rywala i przyjął blisko 200 ciosów. Sam jedynie kilkukrotnie kopnął, ugryzł „Aroya” i bez przerwy łapał się siatki, za co został zdyskwalifikowany.

Po porażce tłumaczył, że nie tylko był nieprzygotowany, gdyż wziął walkę na zastępstwo za kontuzjowanego syna, ale sam również miał problemy m.in. z bicepsem i z łokciem, przez co nie był w stanie wyprowadzić żadnego ciosu.

-> OGLĄDAJ FAME MMA 15

Jacek Murański przed FAME 15

Tym razem „Muran” ma za sobą pełny obóz przygotowawczy. Ciężko trenował pod okiem Roberta Maruszaka, oraz zapewnia, że jest w pełni zdrowy i nie ma żadnej kontuzji, która utrudni mu rewanżowy pojedynek z Arkadiuszem Tańculą.

W ostatniej rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zapowiedział, że po jutrzejszej gali będzie wstyd każdemu, kto skazywał go na porażkę:

Sprawdź!  Hardcorowe treningi POPKA MONSTERA przed walką z Normanem Parke na FAME 13! (VIDEO)

– Będzie nieprawdopodobnie wstyd tym wszystkim tak zwanym Januszom, tym znawcom, którzy naśmiewali się, lżyli, hańbili, zobaczymy, kto się będzie śmiał ostatni. Teraz wychodzę poskładany, ponaprawiany, nie ma żadnych urazów i nie będzie.

– Będę proponował co najmniej dwóm albo trzem znawcą, żeby wyszli do mnie na sparing. Bardzo znani, powiem wszystko po walce. Ja mam pamięć jak słoń, jestem bardzo pamiętliwy i jestem cierpliwy jak sęp. Ja to wszystko zakodowałem, ja niczego nie zapominam, ale do wszystkiego wrócimy.

Kursy bukmacherskie na walki Jacka Murańskiego

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.