FAME MMA

Raper „TPS” ostro po gali FAME 13: „Porażka. Najgorszy był finał. Mój młody by ich poskładał”

Za nami gala FAME 13, podczas której doszło do wielu emocjonujących pojedynków, jak m.in. starcie „Araba” z Piotrem Szeligą. Byliśmy również świadkami debiutów i main eventu, który nie porwał kibiców.

W walce wieczoru Sergiusz „Nitro” Górski zmierzył się z Pawłem „Unboxallem” Smektalskim. Żaden z zawodników nie miał wcześniej do czynienia ze sportami walki, a po media treningu kibice nie mieli wątpliwości, że to nie będzie ładny pojedynek.

Co ciekawe, wielkim faworytem był „Nitro”, który był bardzo pewny siebie podczas konferencji. Jak się jednak okazało, nie miał w walce wielu argumentów. Tylko raz posłał rywala na deski i Smektalski był liczony. Przez cały pojedynek „Unboxall” rozbijał swojego przeciwnika, a ten z każdą chwilą tracił coraz więcej sił.

Zawodnicy walczyli bez żadnej techniki, a ich ciosy praktycznie nie zadawały żadnych obrażeń. Szybko też opadli z sił i pojedynek mocno zwolnił. Po gali pojawiło się wiele krytycznych komentarzy odnośnie main eventu. Widzowie liczyli na mocniejsze starcie.

Raper TPS ostro po gali FAME 13

Głos w sprawie gali zabrał m.in. raper TPS, który na swoich social mediach zapytał kibiców o wrażenia po FAME 13. Sam uznał również, że walka wieczoru i co-main event był porażką. Niestety ze względu na kontuzję „Popka” starcie z Normanem Parke zostało przerwane już po kilkudziesięciu sekundach.

Sprawdź!  Szef GROMDY przekonany, że Szeliga pokonałby Załęckiego! "Denis był budowany na gladiatora, a okazało się..."

– Kto oglądał Fame MMA? Co-main i main event porażka! Jak wrażenia? – zapytał raper. 

– Najgorszy był finał. Mój młody by ich poskładał myślę – dodał.

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.