FAME MMA

Jacek Murański sprowokował Piotra Szeligę. Awantura przed FAME MMA 10. [WIDEO]

Wczoraj odbyła się druga konferencja przed jubileuszową galą FAME MMA 10, na której w walce wieczoru Norman Parke zawalczy z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Ponownie nie obyło się bez przysłowiowych „dymów”. Na konferencji pojawił się tata Mateusza Murańskiego – słynny ostatnimi czasy Jacek Murański.

Mateusz Murański na FAME MMA 10 zawalczy z Arkadiuszem Tańculą. Pomiędzy zawodnikami istnieje bardzo poważny konflikt, który wyjaśni się już w najbliższą sobotę. W narożniku Tańculi stanie m.in. Piotr Szeliga, który przed dzisiejszą konferencją omal nie pobił się z Jackiem Murańskim!

Na pierwszej konferencji doszło do konfrontacji Mateusza Murańskiego z Piotrem Szeligą. W całym zamieszeniu chodziło o komentarz Szeligi, który na Instagramie odniósł się do swojej ostatniej walki z Piotrem Piechowiakiem.

Szeliga miał rzekomo przyjąć w kroplówce „lewego TADA”, po którym o mało nie trafił do szpitala. W komentarzu w mediach społecznościowych napisał, że sprawa prawdopodobnie trafi do prokuratury. – „Albo jesteś wojownikiem, albo nim nie jesteś. Ja nigdy nie odpuszczam. Sorry. A sprawa prawdopodobnie trafi do prokuratury.– napisał „Szeli”.

Mateusz Murański nazwał Szeligę prokuratorem. Na ostatniej konferencji zawodnicy spięli się ze sobą i o mało co nie doszło do rękoczynów.

Sprawdź!  [WIDEO] "Muszę cię ku**a rozczarować" - Medusa przed walką z Ratajem na High League 1

Druga konferencja FAME MMA 10

Tym razem przed drugą konferencją FAME MMA 10 doszło do awantury z udziałem… Jacka Murańskiego i Szeligi.

Na nagraniu widzimy jak Jacek Murański przechodzi obok Szeligi i kopie go w nogę. Piotr Szeliga od razu wstał i ruszył w kierunku taty Mateusza Murańskiego. Od razu zareagowała ochrona.

„Szeli” skierował również kilka ostrych słów w stronę Jacka Murańskiego.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *