MMA VIP

Jacek Murański potwierdza, że zawalczy z El Testosteronem na MMA-VIP 3! Najman odpowiada: „Dostaniesz na dziurę i skończy się twoje wątpliwe 5 minut sławy konusie”

Jacek Murański za pośrednictwem social mediów potwierdza, że na październikowej gali zmierzy się z El Testosteronem, który po raz kolejny powróci ze sportowej emerytury.

Marcin Najman proponował takie starcie Murańskiemu jeszcze przed galą MMA-VIP 2. Jacek postawił swoje wymagania, chciał, żeby było to starcie nieograniczone limitem czasowym, bez sędziego i na gołe pięści. El Testosteron zgodził się na wszystkie warunki oraz wyłożył na stół 100 tysięcy złotych, które rywal dostałby w przypadku wygranej.

Murański następnie postawił warunki, które były niemożliwe do spełnienia, tym samym po prostu odrzucając ofertę Najmana. Wygląda jednak na to, że do starcia dojdzie na kolejnej gali freak-fightowej. Najpierw w social mediach swój wpis zamieścił Mateusz Murański, który potwierdził, że jego ojciec wyjdzie do walki, oraz dodał, że za odpowiednie pieniądze sam zawalczy na MMA-VIP 3.

– Będzie walka Marcinku, będzie, tylko zrzuć ten brzuszek na ten październik, żebyś się jakoś prezentował na tle Jacka Murańskiego w Twojej ostatniej pożegnalnej walce, ale muszę przyznać, że filmik smaczny. Słyszałem, że chciałbyś nas dwóch na jednej gali ,ja już mam zaplanowane 3 walki w tym roku w tym pierwszą 31 lipca, ale żeby zawalczyć na gali gościa, który walcząc w boksie z Don Kasjo, obala i kopie no to musisz Marcinku trochę posmarować, więc jak się dogadamy, to w tym roku zobaczycie mnie 4 razy w klatce, w tym #teammuranscy na jednej gali, tego jeszcze w historii tego sportu 😉

Do wymiany zdań doszło także pomiędzy Najmanem i Jackiem. Emerytowany zawodnik zamieścił na Facebooku taki wpis:

Sprawdź!  Marcin Najman odpowiada Borysowi Mańkowskiemu! "To ten, co chciał ludzi naciągać na donejty i zostać nierobem oraz..."

– Po pierwsze albo ostatni piątek, albo ostatnia sobota października, wiec nie wychodź przed szereg. To będzie dzień, w którym dostaniesz na dziurę i skończy się twoje wątpliwe 5 minut „sławy” konusie.

Jacek Murański potwierdza, że zawalczy z Marcinem Najmanem na MMA-VIP 3

W komentarzu został zapytany, czy dojdzie w końcu do tego pojedynku, na co Jacek Murański odpowiedział:

– Będziesz mógł po latach zobaczyć, jak znowu twój koleżka kogoś bije (tym razem to sam pobity Marcin Najman zapłaci za tę „usługę”). W ostatni piątek października – gdyż wtedy odbędzie się gala MMA-VIP 3.

Źródło: Facebook

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.