GROMDA

Nadchodzi GROMDA Beach! Walki na gołe pięści w wakacyjnej edycji!

GROMDA powraca, tym razem w nowej wakacyjnej odsłonie. Już tego lata zobaczymy galę walk na gołe pięści, która odbędzie się na plaży.

Za pośrednictwem social mediów organizacja Mateusza Borka Mariusza Grabowskiego poinformowała, że kibice dostaną to, czego chcieli, czyli GROMDĘ w wersji Beach. Po raz kolejny zobaczymy fighterów znanych z poprzednich edycji, ale także nowe nazwiska.

W oficjalnej zapowiedzi możemy przeczytać:

Nadchodzi GROMDA Beach, czyli wakacyjne walki na gołe pięści!

Po raz pierwszy na otwartym powietrzu z kibicami. W plażowym klimacie imprezy oraz customowych bryk w najlepszym wydaniu.

Podczas gali odbędzie się turniej walk na gołe pięści, w którym zobaczymy znanych z poprzednich edycji bijoków oraz nowych twardzieli. Krwawe i emocjonujące super fighty. Nie zabraknie oczywiście brutalnych nokautów.

GROMDA. Nie ma miękkiej gry, zwłaszcza w wakacje

GROMDA nie ogłosiła jeszcze miejsca ani daty kolejnego turnieju. Dla największej polskiej organizacji walk na gołe pięści będzie to już 6 gala. Dotychczas nagrodę główną w postaci 100 tysięcy złotych wygrał jedynie Mateusz Don Diego Kubiszyn, który w wielkim finale znokautował Krystiana Tysona Kuźmę.

Sprawdź!  Narożnik poddał walkę! Rostock brutalną serią zdemolował rywala [WIDEO]

W kolejnym finale o taką stawkę zawalczy Vasyl Halych oraz Tomasz Zadyma Gromadzki. Do takiego pojedynku miało dojść już na ostatniej gali, jednak drugi z zawodników nie odzyskał w pełni zdrowia po ostatnim turnieju. Być może stracie o 100 tysięcy złotych zobaczymy na gali GROMDA: Beach. Więcej szczegółów poznamy już niedługo.

Źródło: GROMDA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.