MMA

Jacek Murański ostrzega trenera Mirosława Oknińskiego: „Język mnie świerzbi. Wiem o nim bardzo wiele, o wstydliwych elementach…”

Jacek Murański udzielił wywiadu, w którym ponownie poruszył temat Mirosława Oknińskiego. Przyznał, że wie o nim bardzo dużo, jednak póki co powstrzymuje się od ujawniania wstydliwych informacji.

Temat „Murana” nieco ucichł po tym, jak poniósł bolesną porażkę na gali FAME 12. Ponownie zrobiło się o nim głośno za sprawą Prime Show MMA. Być może na jednej z kolejnych gal tej federacji zmierzy się z aktorem Tomaszem Oświecińskim.

W wywiadach po konferencji w ostrych słowach wypowiedział się na jego temat. Powrócił do jego przyszłości, kiedy to Oświeciński był członkiem grupy przestępczej i żeby uniknąć długiej odsiadki, poszedł na współpracę z organami ścigania.

W ostatniej rozmowie z portalem mma.pl Jacek Murański w mocnych słowach wypowiedział się również o trenerze Mirosławie Oknińskim. Wcześniej pomiędzy nimi doszło do wymiany zdań za pośrednictwem social mediów.

Obaj zostali zaproszeni do programu FAME, jednak trener oświadczył, że nie będzie uczestniczył w rozmowie z Murańskim. Następnie w wywiadach nazwał go ratlerkiem, który jedynie szczeka, czy też uznał, że przez całe życie był workiem do bicia.

Sprawdź!  (VIDEO) Murański zawalczy z Oświecińskim? Padły mocne słowa! "Zdradził swoich przyjaciół. Przez niego żony, matki, córki przez wiele lat płakały"

Teraz Murański postanowił odpowiedzieć na te słowa. Przyznał, że ma bardzo dużo informacji dotyczących Oknińskiego, jednak powstrzymuje się od poruszania tego tematu.

– Ta walka na słowa, nie wszyscy uczestnicy mogą używać tych samych argumentów. Sprawa jest oczywista. Facet przeszedł ciężką chorobę, pozbierał się z niej, dalej funkcjonuje społecznie, chociaż wielu pewnie na jego miejscu by się załamało. Tak naprawdę to on jest ciężkim adwersarzem.

– Jemu można więcej. Oczywiście, że mnie język świerzbi. Wiem o nim bardzo wiele, o jego relacjach rodzinnych i wstydliwych elementach tej relacji. Ja mam ten problem, żeby się jemu we właściwy sposób odwinąć. Ja się jeszcze kryguję. Ciężko wejść w ten trashtalk z nim, on ma tego świadomość, więc nadużywa swojej pozycji moralnej.

Źródło: YouTube MMAPLtv

Sprawdź!  (VIDEO) Wielka awantura na gali MMA! Ogłosił, że może walczyć z każdym i uderzył przyszłego rywala! Został pobity przez wściekłych kibiców!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *