MMA

Jacek Murański ostrzega trenera Mirosława Oknińskiego: „Język mnie świerzbi. Wiem o nim bardzo wiele, o wstydliwych elementach…”

Jacek Murański udzielił wywiadu, w którym ponownie poruszył temat Mirosława Oknińskiego. Przyznał, że wie o nim bardzo dużo, jednak póki co powstrzymuje się od ujawniania wstydliwych informacji.

Temat „Murana” nieco ucichł po tym, jak poniósł bolesną porażkę na gali FAME 12. Ponownie zrobiło się o nim głośno za sprawą Prime Show MMA. Być może na jednej z kolejnych gal tej federacji zmierzy się z aktorem Tomaszem Oświecińskim.

W wywiadach po konferencji w ostrych słowach wypowiedział się na jego temat. Powrócił do jego przyszłości, kiedy to Oświeciński był członkiem grupy przestępczej i żeby uniknąć długiej odsiadki, poszedł na współpracę z organami ścigania.

W ostatniej rozmowie z portalem mma.pl Jacek Murański w mocnych słowach wypowiedział się również o trenerze Mirosławie Oknińskim. Wcześniej pomiędzy nimi doszło do wymiany zdań za pośrednictwem social mediów.

Obaj zostali zaproszeni do programu FAME, jednak trener oświadczył, że nie będzie uczestniczył w rozmowie z Murańskim. Następnie w wywiadach nazwał go ratlerkiem, który jedynie szczeka, czy też uznał, że przez całe życie był workiem do bicia.

Sprawdź!  Antonio "Bigfoot" Silva nadal walczy! Zmierzy się z kickboxerem, który ma PONAD 100 wygranych! [WIDEO]

Teraz Murański postanowił odpowiedzieć na te słowa. Przyznał, że ma bardzo dużo informacji dotyczących Oknińskiego, jednak powstrzymuje się od poruszania tego tematu.

– Ta walka na słowa, nie wszyscy uczestnicy mogą używać tych samych argumentów. Sprawa jest oczywista. Facet przeszedł ciężką chorobę, pozbierał się z niej, dalej funkcjonuje społecznie, chociaż wielu pewnie na jego miejscu by się załamało. Tak naprawdę to on jest ciężkim adwersarzem.

– Jemu można więcej. Oczywiście, że mnie język świerzbi. Wiem o nim bardzo wiele, o jego relacjach rodzinnych i wstydliwych elementach tej relacji. Ja mam ten problem, żeby się jemu we właściwy sposób odwinąć. Ja się jeszcze kryguję. Ciężko wejść w ten trashtalk z nim, on ma tego świadomość, więc nadużywa swojej pozycji moralnej.

Źródło: YouTube MMAPLtv

Sprawdź!  (VIDEO) "Lekko zarysowany" Jacek Murański komentuje walkę syna z Arkadiuszem Tańculą!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.