FAME MMA

(VIDEO) „Lekko zarysowany” Jacek Murański komentuje walkę syna z Arkadiuszem Tańculą!

Jednym z najważniejszym wydarzeń minionej gali Fame MMA 15 były pojedynki Mateusza i Jacka Murańskich. Syn i ojciec zmierzyli się jednego wieczoru z tym samym oponentem – Arkadiuszem Tańculą.

Tańcula postanowił raz na zawsze zamknąć konflikt z rodziną Murańskich, który ciągnął się za nim od ponad roku. Freak fighter, który aspiruje do startów w zawodowym MMA zgodził się na dwie walki tego samego wieczoru na Fame MMA 15.

Aktor znany z serialu Lombard. Życie pod zastaw pokonał zarówno Mateusza, jak i Jacka Murańskich. Wszystkich interesowało zwłaszcza to drugie starcie, gdyż 52-letni „Muran” zaprezentował niesamowitą formę podczas ceremonii ważenia i fani byli ciekawi, jak poradzi sobie z Tańculą po pełnym okresie przygotowawczym. Do pierwszej walki wyszedł niemalże bez żadnego treningu.

Jacek Murański komentuje obrażenia i walkę syna

Koniec końców pan Jacek nie padł po żadnym z ciosów rywala, a na głowę przyjął około 30 kolan, ale popisał się niezwykłą wytrzymałością. Został kilkukrotnie mocno trafiony, ale za każdym razem udawało mu się wytrwać do końca rundy.

Sprawdź!  Denis otwarty na walkę 2vs1! "Z Szeligą i Tańculą mógłbym wyjść sam"

Po walce stwierdził, że owe obrażenia wcale nie są tak poważne i nazwał je „zarysowaniami”. To, jak wyglądał starszy z Murańskich możecie zobaczyć poniżej.

Jakie tam poważne [obrażenia], lekkie zarysowania… Pęknięty oczodół, jakieś tam, pęknięty łuk brwiowy, złamany nos… Jakie obrażenia? Lekkie zarysowania na karoserii.

Tuż przed jego pojedynkiem Mateusz również nie znalazł odpowiedzi na Arkadiusza Tańculę. Młodszy „Muran” w porównaniu do ojca nie wytrzymał jednak pełnego dystansu i odklepał w ostatniej rundzie po duszeniu zza pleców.

Jacek Murański nie zamierzał jednak wypowiadać się na temat walki syna. Po jego słowach można jednak się domyślać, że nie był zachwycony jego występem.

O rodzinie albo dobrze, albo wcale. Taka jest moja odpowiedź na to pytanie. Więc nie będę odpowiadał na pytania dotyczące walki Mateusza.

Sprawdź wypowiedzi Arkadiusza Tańculi i Mateusza Murańskiego po Fame MMA 15:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.