PRIME SHOW MMA

Grzegorz Szulakowski miał propozycję z KSW! Ujawnił swoje zarobki w Prime Show MMA! „Starczy na chatę? Starczy.”

Już tylko kilka dni dzieli nas od powrotu Grzegorza Szulakowskiego do walk! Były zawodnik FEN, czy KSW wystąpi w main evencie Prime MMA 2: Kosmos. Jego oponentem będzie Norman Parke.

Federacja Prime Show MMA po raz kolejny pokazuje, że ma zamiar wprowadzić coś nowego na polską scenę freak fight’ów. Na pierwszej gali zobaczyliśmy walki z wieloletnimi konfliktami w tle, czy nawet takimi na tle politycznym. Tymczasem 9 lipca odbędzie się prawdziwa uczta także dla fanów sportowego MMA!

Main eventem Prime MMA 2: Kosmos będzie starcie Grzegorza Szulakowskiego z Normanem Parke. Polak już dawno wspominał, że chciałby stoczyć bój z Irlandczykiem, a po 3. latach rozbratu z klatką szansę tę dała mu właśnie jedna z największych federacji freak fight w Polsce.

Popularny „Szuli” w rozmowie z MMA-bądź na bieżąco przyznał, że miał też ofertę od poprzedniego pracodawcy i największej europejskiej organizacji zarazem, czyli KSW:

Miałem propozycję z KSW. Wiesz, za małe pieniążki jak dla mnie… Ja już nie jestem pierwsszej młodości, stary cap się robię. Kurwa, no już jestem stary, 36 lat mam, dziecko w drodze, ślub trzeba brać, auto zmieniać… Musi starczyć. A nigdzie indziej nie zarobię tyle, ile zarobię w Prime.

Dopytywany zawodnik, który ostatnie trzy pojedynki przegrywał przyznał, że oferta Prime Show MMA była o wiele większa od tej z KSW!

Sprawdź!  PRIME SHOW MMA odpowiada FAME MMA i High League! "Szanujemy umowy, pod warunkiem, że nie noszą one znamion niewolniczych"

Kilka razy. No, tak ze 2 razy to lekko, nie. Ze sponsorami to 4 razy więcej.

Grzegorz Szulakowski zdradził też, ile zarobi u nowego pracodawcy i na jaki czas podpisał umowę.

Niespełna, tak sobie liczę, że 400 koła wyjdzie ze sponsorami. Aczkolwiek na 4 walki jestem zadowolony ze swojego kontraktu. Starczy na chatę? Starczy.

Jak obstawiać PRIME SHOW MMA 2?

Wszystkie pojedynki z karty walk Prime Show MMA 2 obstawisz wyłącznie na stronie legalnego bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

W main evencie gali dojdzie do starcia dwóch profesjonalnych zawodników MMA. Norman Parke, który ma za sobą wiele walk freakowych zmierzy się z Grzegorzem Szulakowskim. Według bukmacherów dużym faworytem jest Irlandczyk.

Sprawdź!  Wielki Bu zadebiutuje we freak fightach! Zawalczy na Prime MMA 5: "Zostawimy w klatce sporo krwi"

„Szuli” ostatni raz w zawodowym MMA walczył w 2019 roku. Ma za sobą nie tylko długą przerwę, ale także serię porażek. Przegrał ostatnie trzy walki, w tym dwie przed czasem. Natomiast „Stormin” na 6 walk w KSW przegrał tylko dwukrotnie i to z Mateuszem Gamrotem. Od ostatniego starcia w 2020 roku Parke nadal był aktywny i toczył freak fighty oraz pojedynki bokserskie.

Źródło: YouTube

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.