High League

Jacek Murański komentuje udział w turnieju High League: „Mam obowiązek wygrać! Walcz do końca albo zgiń”

Kilka dni temu federacja High League oficjalnie ogłosiła powrót Jacka Murańskiego. Teraz głos zabrał sam freak fighter, który zapowiedział, że musi zwyciężyć w turnieju.

Po tragedii, jaka spotkała rodzinę Murańskich, wydawało się, że już nigdy nie zobaczymy Jacka w klatce. Ten jednak szybko dał do zrozumienia, że nie kończy z freak fightami i za pośrednictwem social mediów zaczął sugerować powrót do walk.

Murański komentuje powrót do freak fightów

W końcu High League ogłosiło, że Murański jest kolejnym uczestnikiem 8-osobowego turnieju, w którym udział biorą także Marcin Najman, „Japczan”, „Super Mario” oraz „Szalony Reporter”. Co ciekawe, już wcześniej Murański miał zmierzyć się z Najmanem i „Szalonym Reporterem”. Kibice liczą na to, że dojdzie do co najmniej jednego z tych starć.

Po oficjalnym ogłoszeniu głos zabrał sam Jacek, który za pośrednictwem Instagrama przekazał, że musi zwyciężyć ten turniej dla swojego syna. Zapowiedział, że będzie walczył do samego końca i możemy być pewni, iż dotrzyma słowa. Charatker pokazał w dwóch walkach z Arkadiuszem Tańculą. Mimo iż został brutalnie rozbity, to bił się do ostatniej sekundy.

Sprawdź!  (VIDEO) "Boxdel" tłumaczy oświadczenie FAME oraz HIGH League! Dotarł do screenów z "negocjacji"?

– Tylko z uwagi na pragnienie uwiecznienia pamięci mojego dziecka zdecydowaliśmy się wraz z żoną na mój udział w tym PIERWSZYM GRAND PRIX Federacji High League. A jeżeli już tam będę to właśnie dla mojego Mateusza… MAM OBOWIĄZEK (!!!) WYGRAĆ TEN TURNIEJ !!! WŁAŚNIE PO TO ŻEBY W TEN SPOSÓB ODDAĆ SYNOWI WIECZNY HOŁD, A MOJE ZWYCIĘSTWO JEGO PAMIĘCI DEDYKOWAĆ.

– MATEUSZ DUCHOWO I MENTALNIE JEST ZE MNĄ, A JA W TEN SPOSÓB PODĄŻAM NASZĄ WSPÓLNĄ DROGĄ. Innego wyjścia niż WALCZ DO KOŃCA ALBO ZGIŃ… Nie mam. Liczę na Wasze wsparcie, wsparcie tych wszystkich, dla których synowsko – ojcowska miłość i więź ma znaczenie.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.