MMA

Najman zgadza się na walkę charytatywną z Adamkiem! „Nie zapomnę, jak potraktował Gołotę”

Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź Marcina Najmana! Przyjął warunki Tomasza Adamka i oficjalnie oświadczył, że jest gotowy na walkę charytatywną.

Od momentu, gdy kilka tygodni temu były mistrz świata ogłosił, że powróci na pożegnalną walkę, „El Testosteron” nieustannie nawoływał do pojedynku w MMA. Freak fighter zapewnia, że będzie to wydarzenie, o którym kibice nigdy nie zapomną.

Dojdzie do walki Najman vs Adamek?

W sieci pojawiło się wiele wpisów ze strony Najmana. W końcu Adamek w wywiadzie dla To Jest Boks, odpowiedział i przyjął wyzwanie, jednak postawił warunek. Na pojedynku nie może zarobić żaden z zawodników, a pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne.

– Coś tam krzyczy. Ja się z tego śmieje. Jeżeli bardzo będzie tego chciał, na pewno sponsorzy się znajdą. Ja dam taką propozycję, że nasze gaże przeznaczymy na cele charytatywne na dzieci chore czy biedne. Nie mając sponsorów na spodenkach, będzie można napisać tylko Adamek.

– Dlaczego nie? Podejrzewam, będzie gaża duża dla mnie. Miałem propozycje wcześniej z MMA. Ja jestem otwarty, tylko wszystkie pieniądze dajemy na cele charytatywne. Przecież tutaj nie ma się co oszukiwać. On z tego żyje. Lepiej te pieniądze dać na potrzeby młodych. Jest potrzeba wielka, jest tyle dzieci chorych. Ja nie zbiednieję.

Adamek być może uważał, że Najman nie będzie chciał spełnić tego warunki. Ten jednak opublikował na swoich social mediach nagranie, w którym oświadczył, że całą gażę przekaże na cele charytatywne. Opublikował nawet nagranie z treningu i dając do zrozumienia, że od razu rozpoczyna przygotowania.

Sprawdź!  [WIDEO] "Hardkorowy Koksu" sugeruje swój powrót do MMA. Pudzianowski chce być jego kolejnym przeciwnikiem

Na Twitterze Najmana pojawił się również wpis, w którym dodał, że po Salecie przyszedł czas na Adamka Cieszę się z walki z Adamkiem. Nie zapomnę, jak potraktował mojego idola A. Gołotę, niesprawnego wyzwał i prowokował do walki. Będzie okazja w klatce Ci za to odpłacić. Po walce Andrew z Saletą i Adamkiem zrobiłem mu piękne pożegnanie. Saleta już smary dostał. Teraz kolej na Adamka.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.