FAME MMA

Izu Ugonoh o konflikcie Alana z Bombą! „Nie może być żadnej patologii w klubie. Nie ma syfu w klubie”

Izu Ugonoh zabrał głos w sprawie konfliktu pomiędzy freak fighterami trenującymi w klubie WCA i wyjaśnił, że wszystkie sprawy między sobą mogą wyjaśniać wyłącznie poza salą treningową.

Już dzisiaj odbędzie się gala FAME 17, podczas której zawodnik KSW stanie w narożniku debiutującego Sebastiana Fabijańskiego. W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl wypowiedział się nie tylko na temat walki swojego podopiecznego, ale także sytuacji z KSW czy konfliktu pomiędzy Alanem Kwiecińskim i Pawłem Bombą.

Izu Ugonoh o konflikcie Alana i Bomby

Pomiędzy zawodnikami rozpoczął się konflikt po ostatnim wywiadzie „Scarface’a” dla MMA-Bądź na bieżąco. Zaczepił on „Alanika”, a ten w rozmowie z tym samym portalem odpowiedział na mocne słowa Bomby. Jako że razem trenują w WCA, Kwieciński stwierdził, że „Scarface” zostanie wyrzucony z klubu:

– Bomba pałą jebaną się okazał. Tu przychodzi, się pucuje, przychodzi do mojego klubu i ma czelność takie rzeczy gadać. (…) Wypierdoli się go kurwa i tyle. Ja i Dawid Ambro jesteśmy dłużej w tym klubie. A on sobie przyjeżdża tylko. Nie chcieli go też podobno trenować w Gdańsku, to przyjechał do Warszawy.

Teraz Izu Ugonoh odniósł się do całej sprawy. Wyjaśnił, że żaden z nich nie może rozwiązywać konfliktów w WCA. Swoje sprawy mają załatwiać poza klubem, a podczas treningów mają być dla siebie neutralni. Może to być jednak trudne zadanie dla jednego i drugiego freak fightera.

Sprawdź!  (VIDEO) "Boxdel" uderza w Prime Show MMA: "Robią idiotyczne ruchy, wysyłają Kasjusza, który nic tam nie znaczy"

– Nie jestem do końca na bieżąco, ale rozmawiałem z Alanem i jest wkurzony na Bombę. Mnie ten aspekt w ogóle nie interesuje. Bomba jest moim kolegą z Gdańska i z nim trenuję. Alan jest w sumie moim kolegą z sali, bo też z nim trenuję. Jedna rzecz jest ważna, że nie może dochodzić do żadnych konfliktów na naszej sali.

Nikt nie ma prawa tego syfu wnosić. Jak wchodzą na salę, to mają być neutralni i nikt nie może widzieć tego. Nie może być żadnej patologii. Jestem przekonany, że cały zarząd WCA to popiera. Róbcie, co chcecie na zewnątrz, ale nie ma syfu w klubie. Muszą być pewne zasady i bariery.

Galę Fame MMA 17 obejrzysz wyłącznie w Pay-Per-View. Cena za dostęp zaczyna się już od 34,99 zł, a wraz z nią możecie otrzymać też dodatkowe BONUSY. Kliknij -> TUTAJ <- lub w poniższy baner, aby zakupić FAME 17 PPV!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie PCiEsaHUPjmDvbfQQsuEjex1jk-_OZVHtsxXInUpXAaFe6q3DWR6wdxrOYK5lGosJBiBq94CMhRzHwY9EMeYSCI6B2Ag-w8XM8yMjLdEq1mt8zKsjk2ndwmAIbPUxX3q3ijcZRWa2B9DZ2qDQMX_oS96MDEQLK1S383In2DfQC92p1-bopvJPKYiRA

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Fame MMA 18: Michał Pasternak zadebiutuje we freakach! Znamy rywala i formułę!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.