FAME MMA

Jest szansa na walkę Adamka w FAME? Boxdel komentuje: „Dla każdego zawodnika dużą motywacją są pieniądze. Kwestia dogadania. Już dochodziło do takich zestawień, że wiesz”

Włodarz FAME wypowiedział się na temat potencjalnego pojedynku freakowego z udziałem Tomasza Adamka. Istnieje bowiem szansa, że były mistrz świata zostanie dzisiaj wyzwany do walki.

W main evencie FAME 17 do klatki powróci gwiazda federacji Amadeusz Roślik. W formule MMA przywita niepokonanego pięściarza z bilansem 32 zwycięstw Kamila Łaszczyka. Freak fighter jakiś czas temu zapowiedział, że ma już kolejnego przeciwnika na celowniku.

„Boxdel” o Tomaszu Adamku

W jednym z wywiadów „Góral” obejrzał nagranie z treningu „Ferrariego” i krytycznie ocenił jego umiejętności. Stwierdził, że ten nic nie potrafi, a pojedynek z całą pewnością zwycięży Łaszczyk. Słowa te nie spodobały się Amadeuszowi.

W rozmowie z „Boxdelem” przyznał, że chciałby zawalczyć z byłym mistrzem świata. Następnie podczas programu Cage zdradził, że w przypadku zwycięstwa planuje po pojedynku bezpośrednio zwrócić się do Tomasza Adamka i rzucić mu wyzwanie, zapraszając do klatki FAME.

Teraz w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl włodarz federacji został zapytany o to, czy jest szansa na współpracę z pięściarzem. „Boxdel” nie chciał zdradzić zbyt wielu informacji, jednak przyznał, że wszystko zależy raczej od wysokości stawki.

Sprawdź!  Ostra odpowiedź dla hejterów z Twittera! "Im się wydaje, że są mądrzy..."

– Tego typu informacji nie podam z tego powodu, że to FAME podaje. Nie mogę powiedzieć, bo w momencie, gdybym się przypucował z jakichś rzeczy tego typu, to by było, że załatwiamy, więc możliwe, że w przyszłości… Wiadomym faktem jest, że dużą motywacją dla każdego zawodnika są pieniądze. Więc po prostu kwestia dogadania. Już dochodziło do takich zestawień, że sama wiesz.

Galę Fame MMA 17 obejrzysz wyłącznie w Pay-Per-View. Cena za dostęp zaczyna się już od 34,99 zł, a wraz z nią możecie otrzymać też dodatkowe BONUSY. Kliknij -> TUTAJ <- lub w poniższy baner, aby zakupić FAME 17 PPV!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie PCiEsaHUPjmDvbfQQsuEjex1jk-_OZVHtsxXInUpXAaFe6q3DWR6wdxrOYK5lGosJBiBq94CMhRzHwY9EMeYSCI6B2Ag-w8XM8yMjLdEq1mt8zKsjk2ndwmAIbPUxX3q3ijcZRWa2B9DZ2qDQMX_oS96MDEQLK1S383In2DfQC92p1-bopvJPKYiRA

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Piotr Szeliga tłumaczy spięcie z ochroniarzem na Fame MMA 15! "Totalnie nie rozumiałem o co chodzi..."

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.