Bez kategoriiKSW

Islam Makhachev pogratulował Mamedowi wygranej walki legend na KSW 77!

W minioną sobotę na KSW 77 odbył się głośny pojedynek legend, w którym Mariusz Pudzianowski zmierzył się z Mamedem Khalidovem.

Main event gali w Gliwicach był zapowiadany jako największe i najdroższe starcie w historii polskiego MMA. O pojedynku mówiło się nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Między innymi Ariel Helwani publikował na swoich social mediach wpisy dotyczące KSW 77.

Czas na Pudzianowski vs Khalidov. Polska walka marzeń. Trochę nie mogę uwierzyć, że to się dzieje – pisał na Twitterze popularny dziennikarz.

Mistrz UFC gratuluje Mamedowi

Głos po walce legend zabrał również Islam Makhachev mistrz UFC w kategorii lekkiej, który w ostatnim pojedynku pokonał Charlesa Oliveirę i zasiadł na tronie największej organizacji MMA na świecie. Co ciekawe, nie dawno Khalidov zdradził, że ma kontakt z zawodnikiem z Dagestanu:

Oczywiście, że oglądałem. Z Islamem jestem w kontakcie. Rozjechał go. Zapasy… Jego poziom zapasów to jest kosmos – przyznał, zapytany o jego ostatnią walkę.

Sprawdź!  Dana White planował całkiem inny main event UFC 300! Wiemy, na kogo zgodził się Edwards

Teraz Makhachev za pośrednictwem swoich social mediów skomentował hitowy pojedynek legend polskiego MMA i na Instagramie napisał:

– Gratuluję legendo, Mamed Khalidov. 

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.