High League

HITOWE wypożyczenie! Mateusz Murański wystąpi na High League 5!

Prawdziwą bombę zapodała dziś federacja HIGH League! na najbliższej gali pojawi się kolejny wypożyczony z Fame MMA zawodnik, a jest nim Mateusz “Muran” Murański!

Ostatni pojedynek jak wszyscy doskonale pamiętają “Młody Muran” stoczył w boksie. Jego rywalem na gali MMA Attack 4 był Vaso Bakocević, który pokonał go bez większych problemów na pełnym dystansie. Był to szybki powrót Mateusza do walki, gdyż niecały miesiąc wcześniej zmierzył się w rewanżu z Arkadiuszem Tańculą.

To kolejny bardzo zajęty rok dla Murańskiego, który we freak fightach zadebiutował w połowie ubiegłego maja, a z końcem lipca miał już na koncie 4 stoczone walki. Warto dodać, że dwie z nich stoczył tego samego wieczoru na gali Elite Fighters. Bieżący rok „Muran” również zaczął poza FAME i stoczył bokserski pojedynek z „Don Kasjo” na pierwszej gali Prime Show MMA. Później powrócił do swojej macierzystej federacji, gdzie pokonał Alana Kwiecińskiego i zaliczył wspomnianą porażkę z Tańculą.

Występ na HIGH League 5 będzie zatem piątym pojedynkiem dla „Młodego Murana” na przestrzeni nawet nie 12., a 10. ostatnich miesięcy. Dołączy on tym samym do swojego wroga, „Bravehearta” Kwiecińskiego jak freak fighter, który stoczył pojedynki we wszystkich 3. freakowych organizacjach.

Sprawdź!  Mateusz Murański w nowej federacji?! Wymowny wpis freak fightera!

High League poinformowało o angażu Mateusza Murańskiego w swoich social mediach, pisząc:

Freak-fighty bez niego nie byłyby takie same… Mateusz Murański zadebiutuje w HIGH League już 10 grudnia w Łodzi! Zadymiarz, który uwielbia się bić, jest gotów na kolejny pojedynek. Z nim nie będzie nudy…

Kursy bukmacherskie na galę HIGH League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki potwierdza nazwisko partnera "Don Diego" w walce 2 vs. 2! "Przyszedłem tutaj, żeby się nap***dalać"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.