UFC

Prochazka skomentował przegraną przez nokaut. Przybity Czech zasugerował zakończenie kariery!

Jiri Prochazka zabrał już głos na temat przegranej walki z Alexem Pereirą.

Czeski samuraj zaledwie kilka miesięcy pocieszył się z tytułu wagi półciężkiej UFC, który zawakował z powodu kontuzji. Powróciwszy do pełni zdrowia spotkał się z Alexem Pereirą, który pokonał go ciosami w 2. rundzie. „Denisa” dążył do rewanżu, który przyszedł dość niespodziewanie.

Panowie zastąpili bowiem pojedynek McGregor vs. Chandler w main evencie UFC 303. Tym razem Brazylijczyk jeszcze lepiej poradził sobie z Czechem, którego poważnie naruszył w ostatniej sekundzie 1. rundy. Przerwa odsunęła jedynie w czasie to, co miało nastąpić, czyli brutalny nokaut Alexa Pereiry.

Pierwsze słowa Prochazki po przegranej na UFC 303

Jiri Prochazka tym samym mocno oddalił się od kolejnego pojedynku o pas wagi półciężkiej. Dwie porażki z Alexem Pereirą mogą wręcz oznaczać, że dopóki „Poatan” będzie dzierżył ten tytuł, dopóty „Denisa” nie stanie do kolejnej walki mistrzowskiej.

Prochazka kilka godzin po przegranej zabrał głos w social mediach, kierując podziękowania do fanów i rywala. Czech jak zawsze krytycznie wypowiedział się o swoim występie, ale tym razem zasugerował, że mogło być to jego ostatnie starcie:

Sprawdź!  To Gamrot powinien walczyć o pas! Beneil Dariush zaskoczony decyzją UFC

Witajcie wszyscy. Dziękuję wam za wsparcie i Alexowi za walkę. Tylko jedną myśl mam w głowie… Muszę się rozwinąć, wejść na nowy poziom, albo nie wracać już do oktagonu. Proste. To sposób na to, by stać się najsilniejszym. Dzięki, do zobaczenia na sali.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.