High League

High League znalazło rywala dla Najmana? Nowy komunikat organizacji!

Federacja, której włodarzem jest Malik Montana poinformowała wszystkich kibiców o nowym terminie konferencji przed High League 6.

W ubiegłym tygodniu świat freak fightów obiegła tragiczna informacja o śmierci Mateusza Murańskiego, który zmarł w wieku 29 lat. Młody „Muran” walczył w High League podczas ostatniej gali, a na najbliższej pojedynek miał stoczyć jego ojciec, Jacek Murański.

Freak fighter miał stoczyć niezwykle medialne starcie z Marcinem Najmanem. W obliczu informacji z 8 lutego raczej nikogo nie zaskoczy wiadomość o wycofaniu się „Murana” z High League 6, choć wciąż brak oficjalnego potwierdzenia.

Do tego wszystkiego znany z pojedynku z „Tarzanem” oraz Amadeuszem „Ferrarim” Paweł B. został zatrzymany przez policję i trafił do zakładu karnego. Nie potwierdzono jego udziału na gali 18 marca, lecz można było znaleźć nieoficjalne informacje, że pojawi się w katowickim Spodku. To wszystko spowodowało przeniesienie pierwszej konferencji prasowej na inny termin.

Nowy komunikat High League!

Organizacja, której włodarzem jest Malik Montana potrzebowała chwilę na załatwienie spraw wewnętrznych. Wczoraj popołudniu w sieci pojawił się oficjalny wpis informujący o nowej dacie medialnego spotkania uczestników High League 6!

Sprawdź!  (VIDEO) Najman prezentuje formę przed powrotem do klatki: "Czy to Lennox? Czy to Mike? Nie! To Marcin Najman!"

Wracamy do Was! I konferencja przed HIGH League 6 odbędzie się w poniedziałek, 27 lutego, o 20:00. Szykujemy dla Was kilka niespodzianek. Nie zabraknie też MEET & GREET by SFD, gdzie będziecie mogli spotkać gwiazdy HIGH League.

Na ten moment wciąż potwierdzona na 100% jest zaledwie jedna walka: „Pasha” vs. Dubiel. Wiadomo natomiast, że z rozpiski nie wypadł Marcin Najman, a zatem tego dnia poznamy też jego nowego oponenta! Na wydarzenie w katowickim Spodku awizowani są też „Szalony Reporter”, Lexy Chaplin, czy „Daro Lew”.

Jedną z osób, które często pojawiało się w Internecie w kontekście nowego przeciwnika „El Testosterona” był Robert Burneika. Popularny „Hardkorowy Koksu” wypowiedział się na temat rewanżu z byłym pięściarzem w najnowszym wywiadzie na kanale Fansportu TV, który obejrzeć możecie poniżej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.