GROMDA

Gwiazda KOTS wraca do Polski! „The Savage” bił się na WOTORE, teraz zawalczy w GROMDZIE!

Duński fighter, który toczy swoje walki na najbrutalniejszych zasadach powróci do Polski! Tym razem weźmie udział w gali GROMDA 12.

Simon Henriksen znany jako „The Savage” to gwiazda skandynawskiej organizacji King Of The Streets, gdzie zawodnicy biją się bez żadnych zasad. Fighterzy KOTS coraz częściej toczą swoje walki w Polsce. Widzieliśmy już w starciach na gołe pięści „Tony’ego”, „El Greco”, czy Raula Joshuę Stira, natomiast Brian Hooi dołączył do federacji KSW.

Gwiazda KOTS zawalczy na GROMDA 12

„The Savage”, który reprezentuje ekipę Brøndby New Gen Hooligan, w KOTS jest niepokonany, a jego rekord to 5-0. Duńczyk ma na swoim koncie spektakularne nokauty, a także jest autorem najszybszego KO w historii federacji.

Na gali WOTORE 4 stanął jednak przed dużym wyzwaniem i zmierzył się z Michałem Pasternakiem o międzynarodowy pas mistrzowski. Bardziej doświadczony „Wampir” dzięki swoim umiejętnością parterowym szybko poddał Henriksena, przerywając jego serię zwycięstw.

Duńczyk to jednak zawodnik, który zdecydowanie woli wymieniać ciosy w stójce i swoje umiejętności będzie mógł w pełni zaprezentować na GROMDZIE, gdzie walki odbywają się w formule bokserskiej na gołe pięści. Możemy być pewni, że Henriksen nie będzie kalkulował.

Sprawdź!  Szef GROMDY zapowiada debiut Popka! Wiemy, podczas której gali raper zawalczy na gołe pięści!

Na ten moment nie znamy wielu szczegółów. „The Savage” na swoim Instagramie potwierdził, że zobaczymy go w akcji 3 marca na gali GROMDA 12. Nie wiadomo, czy weźmie udział w turnieju, czy też stoczy superfight.

Największa w Polsce federacja walk na gołe pięści tym razem organizuje wydarzenie w klimacie lat ’90. W ringu pojawi się wielu nowych zawodników, a także fighterzy, którzy brali udział w poprzednich edycjach. Na GROMDA 12 zobaczymy m.in. bałkańskiego „Kalashnikova”, „Popeye’a”, „Rockera”, „Bodzio”, „Dynamit”, „Taeddy’ego”, „Żołnierza”, „Kofi Kinga” czy znanego już kibicom „Capo”.

Galę GROMDA 12 w tym 8-osobowy turniej, superfighty oraz pojedynek Simona Henriksena można obejrzeć jedynie po nabyciu płatnej subskrypcji PPV. Dostęp do transmisji na żywo wykupisz klikając w poniższy link lub baner!

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.