Clout MMA

Hejt na Najmana przesadzony? Lizak: „Są dużo gorsi ludzie i nikt ich tak nie ciśnie” [WIDEO]

Piotr Lizakowski pojawił się w studio Fansportu TV, gdzie wziął udział w sesji Q&A. Jedno z pytań od fana wykorzystał, by zwrócić uwagę na stosunek kibiców do jego najbliższego rywala.

Obstaw Clout MMA 2 bez ryzyka do 300 zł!

Już 28 października na Clout MMA 2 popularny „Lizak” spotka się w oktagonie z samozwańczym „Cesarzem”, Marcinem Najmanem. Były pięściarz i freak fighter wielokrotnie zawieszał zakończenie kariery, a od kilku lat wywołuje mieszane emocje wśród widzów konferencji i programów.

„El Testosteron” różnie jest odbierany przez widownię. Część z niej czerpie rozrywkę z kolejnych performensów 44-latka, który tylko w ostatnich miesiącach przyjął rolę „ojca chrzestnego polskich freak fightów”, potencjalnego selekcjonera reprezentacji Polski, czy ostatnio „Cesarza”.

Piotr Lizakowski w Q&A na kanale Fansportu TV został zapytany „czy nie wstyd mu promować takie coś jak Najman?”. „Lizak” zwrócił uwagę, że on dopiero wchodzi do świata freak fightów i jeśli ktoś tu się wybija, to on jest tą osobą. Młody zawodnik zwrócił też uwagę, że Najmanowi zdecydowanie za mocno się obrywa w komentarzach:

Sprawdź!  Bandel szczerze o zawodowcach w FAME i Clout MMA! Staje w obronie freak fightów [WIDEO]

Nie robię nikomu krzywdy, Marcin też nie. Nie rozumiem trochę hejtu na Marcina, nie jest znany z żadnych afer, nigdy nikomu nic nie zrobił, a ludzie go tak nienawidzą tylko dlatego, że przegrywa. Także też się możecie zastanowić. (…) [W walce z Kasjuszem] to było przegięcie. Ale wiesz, są dużo gorsi ludzie w świecie freak fightów i nikt ich tak nie ciśnie, jak cisną Marcina.

Zobacz całe Q&A z „Lizakiem” -> TUTAJ.

Kursy na walkę Lizakowski – Najman

Wszystkie pojedynki Clout MMA 2 obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna: 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Odbierz bonusy na Clout MMA 2!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.