Boks

„Gypsy King” coraz bliżej powrotu na ring! Jest otwarty na trylogię! „Obóz Fury’ego zgłosił się do…”

Wygląda na to, że emerytura Fury’ego skończy się znacznie szybciej, niż wynikało z jego zapowiedzi. Pięściarz jest coraz bliżej powrotu na ring.

Po znokautowaniu Dilliana Whyte’a niepokonany mistrz ogłosił, że kończy z zawodowym boksem i będziemy oglądać go jedynie w pojedynkach pokazowych. W ostatnim czasie głośno zrobiło się o potencjalnej walce z Hafthorem Bjornssonem znanym jako „Góra” z „Gry o tron”.

Fury’ego jednak coraz bardziej kusi powrót do zawodowych walk. Kilkukrotnie wypowiadał się na temat starcia z Anthonym Joshuą. Najpierw mówił, że za kolejną walkę musi dostać 500 mln dolarów lub euro, a niedługo później stwierdzić, że starcie z AJ’em musi odbyć się za darmo.

Tyson Fury bliski powrotu na ring?

Jak się okazuje, Fury może stoczyć pojedynek z całkiem innym rywalem. Promotor Eddie Hearn zdradził, że osoba z obozu „Króla Cyganów” skontaktowała się z Dereckiem Chisorą w sprawie trzeciego pojedynku, do którego miałoby dojść jeszcze w tym roku.

Wiem, że ktoś z teamu Tysona zwrócił się do Chisory w sprawie potencjalnej walki w grudniu – powiedział Hearn w rozmowie z IFL TV.

Sprawdź!  Joe Rogan o potencjalnej walce Jake'a Paula z kimś z UFC: "Ciężko będzie dogadać się z Daną..."

Jeśli dojdzie do takiego starcia, będzie to trzeci pojedynek pomiędzy tymi zawodnikami. Po raz pierwszy walczyli ze sobą w 2011 roku i po jednogłośnej decyzji zwyciężył „Gyspy King”. Następnie Fury pokonał Chisorę w rewanżu, który odbył się w 2014 roku.

Źródło: mirror.co.uk

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.