PRIME SHOW MMA

Hasbulla chce zawalczyć w Prime Show MMA? „Don Kasjo” zabrał głos! „Tylko z kim go zestawić?”

Kasjusz Życiński mocno zaskoczył kibiców swoim wpisem. Twierdzi, że Hasbulla Magomedov chciałby zawalczyć w federacji Prime Show MMA.

Hasbulla to 19-latek znany także jako „Mini Khabib”. Ze względu na chorobę mimo swojego wieku ma on jedynie 91 cm wzrostu i waży 18 kg. Przez ostatni rok stał się wyjątkowo rozpoznawalny. Jego Instagrama śledzi ponad 2,1 mln osób a nagrania z jego udziałem biją rekordy popularności.

Wiele filmów, których bohaterem jest Hasbulla, stało się viralem i obiegło cały Internet. Jednym z najpopularniejszych materiałów jest film, na którym 19-latek oświadcza, że chce walczyć z Conorem McGregorem, gdyż ten za dużo gada.

Wybór takiego rywala nie jest przypadkowy, gdyż Hasbulla zna się z byłym rywalem Irlandczyka Khabibem Nurmagomedovem. W sieci można znaleźć również nagrania i zdjęcia Magomedova z Islamem Makhachevem czy szefem UFC Dana Whitem.

Hasbulla w Prime Show MMA?

Już kilkukrotnie było głośno o potencjalnej freakowej walce 19-latka między innymi z jeszcze bardziej popularnym Abdu Rozikiem, który podobnie jak Hasbulla mierzy niecałe 100 cm. Doszło pomiędzy nimi do starcia za kulisami UFC, jednak finalnie nie zostali zestawieni w żadnym pojedynku.

Sprawdź!  Don Kasjo o rekordowej sprzedaży PPV: "Granica 600 tysięcy jest do przełamania. Większość rekordów należy do mnie"

Co ciekawe, Kasjusz Życiński twierdzi, że Hasbulla chce zawalczyć w Prime Show MMA. Prawdopodobnie był to żart, jeśli jednak 19-latek naprawdę chce walczyć w polskiej federacji freakowej, pojedynek z jego udziałem może pobić rekordy oglądalności i ściągnie przed ekrany widzów z całego świata.

– Hasbulla chce zawalczyć na Prime Show! Tylko z kim go zestawić ? #primemma#hasbulla – napisał na Twitterze „Don Kasjo”.

Hasbulla chce zawalczyć na Prime Show! Tylko z kim go zestawić ?🤔 #primemma #hasbulla

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.