PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Parke rzucił butem w Tyburskiego! Zawalczy z nim pod jednym warunkiem: „Kobieto, liż buta i zawalczę z tobą na następnej gali”

Za nami druga konferencja przed galą Prime Show MMA, podczas której doszło do konfrontacji pomiędzy Normanem Parke i Pawłem Tyburskim.

Podczas ostatniej gali FAME 14 freak fighter zaczepił „Stormina”, kiedy ten wracał do szatni po wygranej walce. Doszło pomiędzy nimi do wymiany zdań, a w wywiadach Irlandczyk nie szczędził ostrych słów, gdy był pytany o całe zajście. Od tamtego momentu zrobiło się głośno o ich potencjalnej walce.

W ostatniej rozmowie z Kasjuszem Życińskim freak fighter stwierdził, że jak najbardziej chce zmierzyć się z byłym zawodnikiem KSW. Potrzebuje jednak czasu na odpowiednie przygotowania, tak żeby wejść do klatki w jak najlepszej formie.

Norman Parke rzuca butem w Pawła Tyburskiego

Podczas wczorajszej konferencji zawodnicy mieli okazję do konfrontacji. Parke nie przypuścił okazji na zrobienie dymów. Gdy Tyburski krzyczał w jego kierunku, że chce z nim walczyć, Irlandczyk rzucił w niego butem i ogłosił, że zawalczy z nim jedynie wtedy, gdy Tyburski poliże jego but.

– Liż to i zawalczą z tobą! Słuchaj kobieto, na następnej gali zawalczę z tobą, jeśli poliżesz buta. Jeśli nie poliżesz, nie ma walki, zawalczę z Marcinem Wrzoskiem.

Na tym się jednak nie zakończyło. Zawodnicy mimo, że nie mogli się dogadać, postanowili stanąć twarzą w twarz. Irlandczyk nie odpuszczał i ponownie ściągnął buta.

Sprawdź!  Hasbulla chce zawalczyć w Prime Show MMA? "Don Kasjo" zabrał głos! "Tylko z kim go zestawić?"

Zaprezentował również Tyburskiemu, co ten ma zrobić, żeby dostać pojedynek na kolejnej gali. Freak fighter był mocno zdenerwowany zachowaniem Normana Parke.

Jak obstawiać PRIME SHOW MMA 2?

Wszystkie pojedynki z karty walk Prime Show MMA 2 obstawisz wyłącznie na stronie legalnego bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.