GROMDA

GROMDA wbija szpilkę w Denisa! „Don Diego – pogromca chuliganów i samozwańczych Bad Boyów”

Do sieci trafiła właśnie zapowiedź trailera pojedynku pomiędzy Mateuszem Kubiszynem i Bartłomiejem Domalikiem. GROMDA wykorzystała okazję, by wbić szpilkę w Denisa Załęckiego.

Już w następny piątek 26 maja odbędzie się 13 edycja GROMDY. Na kibiców czekają ogromne emocje, gdyż w main evencie zobaczymy starcie pomiędzy niepokonanymi zawodnikami. Stawka jest naprawdę wysoka i do zwycięzcy trafi mistrzowski pas.

Obaj fighterzy mają na swoim koncie po 6 wygranych. Zarówno „Don Diego”, jaki i „Balboa” toczyli wyniszczające bitwy, a także ciężko nokautowali przeciwników. Dodatkowe emocje zapewnia fakt, że będzie to starcie rewanżowe, gdyż zawodnicy zmierzyli się ze sobą kilka lat temu w kickboxingu, a pojedynek zakończył się remisem.

-> Kliknij w poniższy baner i wykup PPV na GROMDA 13 <-

Zapowiedź trailera GROMDA 13

Szef GROMDY Mariusz Grabowski, który nie ma najlepszych relacji z byłym zawodnikiem federacji Denisem Załęckim, wykorzystał okazję, by wbić szpilkę we freak fightera. W najnowszym materiale promującym walkę Kubiszyna z Domalikiem pierwszy z zawodników został określony mianem pogromcy chuliganów.

Sprawdź!  Ostre słowa Mariusza Grabowskiego przed GROMDA 7: "Sporty walki to aktualnie taka dzi*ka. Każdy może, bo liczą się tylko pieniądze"

„Don Diego” ma bowiem na swoim koncie dwa zwycięstwa z rywalami należącymi do ekipy Elany Toruń. Najpierw w wielkim finale, kiedy to był skazywany na porażkę, znokautował ciężko Krystiana „Tysona” Kuźmę. Następnie zmierzył się z Załęckim podczas freakowej gali High League i zwyciężył z nim po decyzji sędziów.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.