FAME MMAKSW

Piotr Szeliga nawołuje do walki z Mariuszem Pudzianowskim w „klatce rzymskiej”. Ma wiadomość dla tych, którzy skazują go na porażkę

Piotr Szeliga kolejny już raz wyraził chęć stoczenia walki z Mariuszem Pudzianowskim! Gwiazdor FAME MMA tym razem zaznacza, że pojedynek mógłby się odbyć w „klatce rzymskiej” i ma wiadomość dla tych, którzy w niego nie wierzą.

Przypomnijmy, że Piotr Szeliga ma już za sobą walkę z Pudzianowskim. Chodzi tutaj jednak o Krystiana Pudzianowskiego.

Freak fighter ma na swoim koncie 3 pojedynki. Zadebiutował w starciu z bratem zawodnika KSW, Krystianem Pudzianowskim na gali Fight Exclusive Night 28. „Szeli” zwyciężył starcie, gdyż jego rywal nie wyszedł do trzeciej rundy.

Następnie podpisał kontrakt z FAME MMA i w kolejnym pojedynku zmierzył się z Piotrem Piechowiakiem. Tym razem pochodzący z Dębicy zawodnik musiał uznać wyższość rywala i przegrał przez poddanie. Ostatni raz walczył na gali FAME 11. Jego rywalem był debiutant Krzysztof Ferenc. Szeliga, który w ostatnim czasie bardzo mocno poświęcił się treningom potężnym ciosem w pierwszej rundzie posłał swojego rywala na deski. Znokautowany „Wujaszek Fericze” został wyniesiony na noszach i trafił do szpitala.

Szeliga nawołuje do walki z Pudzianem

Piotr Szeliga już kilkukrotnie nawoływał do walki z Mariuszem Pudzianowskim. Miesiąc temu federacja KSW spytała kibiców oto kto może być jego następnym rywalem. Chęć zgłosił wówczas „Szeli” – Zgłaszam się na ochotnika – napisał w komentarzu.

Sprawdź!  [WIDEO] Po wycieńczającej walce Tomasz Sarara wygrywa przed czasem w 3. rundzie na KSW 62

Tym razem w swoich mediach społecznościowych zawodnik FAME MMA postanowił rozwinąć nieco temat potencjalnego pojedynku.

„Siemanko Mordeczki! Piszcie w komentarzach z kim widzielibyście moją kolejną walkę. Nie ukrywam, że propozycja Mariusza Pudzianowskiego dalej siedzi z tyłu głowy i same ręce + łokcie brzmi jak dla mnie MEGA, bo będzie po prostu BITKA, a ja od niej uciekał nie będę, nawet nie będę miał gdzie. Dodam jeszcze od siebie, może by tak „Klatka Rzymska”?” – napisał na Instagramie.

Dodając – „I wyprzedzając komentarze – wiem, wiem 10 sekund i po mnie, przejedzie się po mnie jak walec po asfalcie i skończę na oddziale intensywnej terapii hehe, tak jak było to mówione 2 lata temu, gdy pierwszy raz w życiu wychodziłem do klatki walcząc z jego bratem. Biorąc te walkę na 9 dni przed galą i kurs był na mnie 7,16 hehe. I z wiarygodnych źródeł wiem, że w ten dzień przez moją walkę poszło się j*bać 93% kuponów. A te 7% wygrało grube sianko. Pozdrawiam serdecznie!”

Jak wiemy federacja FAME MMA i KSW zaczęły jakiś czas temu współpracę. W FAME dotychczas walczył Norman Parke, Borys Mańkowski oraz Marcin Wrzosek. Pytanie, jeżeli doszłoby do walki Pudziana z Szeligą, w jakiej federacji zobaczylibyśmy to starcie? Jak typujecie?

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.