GROMDA

Destro masakruje! Góral totalnie rozbity na GROMDA 17! [WIDEO]

Debiutujący „Destro” i „Góral” zmierzyli się ze sobą w sueprfightcie na gali GROMDA 17.

Walką wieczoru dzisiejszej gali GROMDA będzie pojedynek o pas mistrzowski. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn zmierzy się w nim z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem. Przed nimi zaś doszło odbył się turniej i liczne superfighty, w których mogliśmy zobaczyć potencjalnych kolejnych pretendentów do tytułu.

Na GROMDA 17 zobaczyliśmy łącznie aż 14 debiutantów. Niektórzy z nich mierzyli się ze sobą, jak to miało miejsce w przypadku walki „Destro” z „Góralem”. Kto pokazał się z lepszej strony w Mieście Grzechu?

GROMDA 17: Destro vs. Góral

RUNDA 1

Góral dużo ruszał się na boki, ustrzelił go prawym Destro. Posłał świetne lewe, rozciął oponenta i rozpuścił ręce. Góral doskoczył z sierpami, a zaraz nadział się na prawy sierp rywala. Góral dużo bił obszernych ciosów, ale jeszcze raz zaliczył deski.

RUNDA 2

Destro zaczął na presji, ale Góral doszedł z salwą w krótkim dystansie. Potężna wymiana, ale to Destro był celniejszy. Górski zainkasował sporo bomb, ale Sobczak zaczął ciężko oddychać. Góral poszukał swojej szansy, ale nadział się na prawego oponenta. Destro posłał kolejną serię i sędzia przerwał walkę!

Sprawdź!  Były rywal Joshuy, Fury'ego i Duboisa zawalczy na GROMDA! Dorian Darch dołączył do organizacji

Wynik walki: Destro wygrał przez KO w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.