GROMDA

GROMDA 15 z najmocniejszą kartą walk? Mariusz Grabowski nie ma wątpliwości! [WIDEO]

Szef organizacji GROMDA, pan Mariusz Grabowski, może być zadowolony z tego, jak odbierana jest najbliższa karta walk. Nie ukrywa, że rozpiska faktycznie należy do najmocniejszych w historii.

Kibice walk na gołe pięści otrzymają mocne zakończenie roku. GROMDA 15 zapowiada się naprawdę znakomicie, a wszystko za sprawą niezwykle emocjonującej karty walk. Tę zamknie oczywiście starcie o pas „Don Diego” vs „Goat”, a wcześniej dojdzie do kilku hitowych potyczek. „Popek” zadebiutuje przeciwko niepokonanemu „Orsu Corsu”.

Galę GROMDA 15 oglądać na żywo można wyłącznie w PPV. Cena za dostęp do PPV GROMDA 15 zaczyna się już od 34,99 zł, a dostępne są 3 pakiety z różnymi dodatkami do wyboru. Kibice walk na gołe pięści wiedzą, że w piątek 1 grudnia pojawią się najlepsi z najlepszych zarówno z Polski, jak i Europy!

BANER GROMDA

Po ceremonii losowania i face to face szef GROMDA Mariusz Grabowski udzielił wywiadu kanałowi Fansportu TV. Właściciel największej w Europie organizacji walk na gołe pięści przyznał, że faktycznie karta walk dzisiejszego eventu należy do najmocniejszych w historii:

Sprawdź!  GROMDA 14. Parobiec demoluje brytyjskiego mistrza! Błyskawiczna wygrana w pierwszej rundzie!

Zdecydowanie tak. Aż za dużo tych nazwisk z czołówki GROMDY jest na jednej gali, ale nie chcieliśmy zawieść kibiców. Poprzednia GROMDA była troszkę słabsza i chcieliśmy to zrekompensować. W stawce pas, jest walka Popka, który zawsze chciał być Gromdziarzem.

Zobacz wywiady przed GROMDA 15:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.