GROMDA

GROMDA 13 – Wyniki losowania turnieju, face to face Don Diego vs Balboa

Już dziś o godzinie 18:00 rusza oficjalna ceremonia losowania i face to face przed galą GROMDA 13. Krwawy piątek odbędzie się już jutro, a tego wieczoru poznamy niekwestionowanego mistrza. Wyłoni go walka Don Diego vs Balboa!

Niepokonani bijocy przebyli długą drogę do największego pojedynku w historii organizacji. GROMDA na dobre zagościła w sercach kibiców, a dwóch zawodników, którzy najbardziej kojarzą się z walkami na gołe pięści, spotkają się w wielkim finale. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn zmierzy się z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem.

Gdzie oglądać GROMDA 13? Transmisja PPV

To oczywiście nie jedyny pojedynek, do którego dojdzie na GROMDA 13. Mariusz Grabowski na tak hitowe wydarzenie zebrał samą śmietankę organizacji. Kolejną walkę stoczy nieśmiertelny Łukasz „GOAT” Parobiec, a powrócą też ulubieńcy publiczności: Rafał „Łazar” Łazarek, czy Piotr Półchłopek. Popularny „Capo” brutalnie rozbił na ostatniej gali większego „Big Roba”!

Transmisja na żywo GROMDA 13 odbędzie się wyłącznie w systemie PPV. Cena za PPV GROMDA 13 zaczyna się już od 34,99 zł, a dostępne są 3 pakiety z różnymi dodatkami do wyboru. Kibice walk na gołe pięści wiedzą, że w piątek 26 maja nie zabraknie ogromnych emocji!

Sprawdź!  "Scarface" zmiażdżył "Bad Johna"! Dominacja w pierwszej rundzie!

-> Oglądaj GROMDA 13 na żywo!

GROMDA 13 – Ceremonia losowania i face to face

W przeddzień gali GROMDA 13 odbyło się też losowanie i ostatnie face to face bohaterów wydarzenia. Poniżej znajdziecie wyniki oraz nagranie.

Turniej GROMDA 13

  • „Sieniaw” vs „Cygan”
  • „Słomka” vs „Morela”
  • „Siwollo” vs „Sztanga”
  • „Basque” vs „Bullet”

Superfighty

  • Łukasz „GOAT” Parobiec vs „French Viking”
  • „Gorilla” vs Piotr „CAPO” Półchłopek
  • Paul „Paris” Bichet vs „Wazyl”
  • Sebastian „Scarface” Skiermański vs Rafał „ŁAZAR” Łazarek

Walka o tytuł Mistrza GROMDY

  • Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs Bartłomiej „Balboa” Domalik

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.