KSW

Głowacki pójdzie po nokaut w walce z Glebą? „Masakra! Przecież ja w małych rękawicach mogę…” [VIDEO]

Dokładnie za miesiąc, 3 czerwca, na XTB KSW Colosseum 2 zadebiutuje Krzysztof Głowacki. Były pięściarz zmierzy się w klatce ze znanym z walk na gołe pięści „Glebą”, czyli Patrykiem Tołkaczewskim.

W ostatnich miesiącach sporo mówiło się o potencjalnym występie w okrągłej klatce KSW obu zawodników. Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej w marcu przekazał, że kończy bokserską karierę i rozpoczął treningi MMA. Natomiast „Gleba” znany z GROMDY był blisko walki we freak fightach, jednak ostatecznie związał się z największą polską federacją mieszanych sztuk walki.

Galę XTB KSW Colosseum 2 zobaczyć można jedynie w Viaplay. Miesięczny abonament kosztuje niecałe 55 zł. Wystarczy kliknąć w poniższy link, założyć konto w niecałą minutę i uiścić opłatę! W pakiecie dostępne są również inne rozgrywki sportowe, jak angielska Premier League.

Głowacki o zmianie rękawic: „Masakra! Przecież ja kogoś…”

Obaj panowie mają zupełnie inne dotychczasowe doświadczenia ze sportami walki. Głowacki całą karierę bił się w dużych rękawicach, w których to aż 20-krotnie nokautował swoich przeciwników. Tołkaczewski z kolei ostatnie pojedynki toczył jedynie w owijkach.

W rozmowie na kanale Fansportu TV były bokser opowiedział między innymi o pierwszych odczuciach po zmianie rękawic. Krzysztof przyznał, że jego zdaniem to on

Sprawdź!  Salahdine Parnasse lekceważy rywala? "W KSW walczyłem z trudniejszymi przeciwnikami"

Jak założyłem te małe rękawice, pierwsza myśl: przecież ja kogoś z*biję, jak trafię! Naprawdę, przecież to w tych dużych, jak bijesz, wywracasz, ciężko nokautujesz zawodników… To kurde w tych małych, to masakra! Wiadomo, że obrona też, ale tu masz i tułów i nogi, wszystko, żeby bronić się.

Bić ciosy to jest inaczej. I tak mam troszeczkę lepiej, bo ja jednak zszedłem na mniejsze rękawice, gdzie mi się tu bardziej podoba, że [mogę] mocno uderzyć, a Patryk z gołych pięści przeszedł na rękawice.

Dopytany o to, kto będzie większym beneficjentem tej zmiany Głowacki przyznał, że oczywiście wszystko okaże się w klatce. Sam jednak jest pod ogromnym wrażeniem.

No ja jestem przeszczęśliwy. Zobaczymy wszystko jeszcze w walce, bo to można mówić wszystko, wiesz… Na treningu wszystko inaczej wychodzi, zobaczymy w walce, ale te rękawice to naprawdę robią wrażenie.

Cały wywiad z Krzysztofem Głowackim zobaczysz -> TUTAJ.

Kursy bukmacherskie na walkę „Gleba” vs Głowacki

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Sprawdź!  To koniec współpracy KSW i telewizji Polsat! Wielkie zmiany po 17 latach i przejście na nową platformę

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.