GROMDA

Spejson wraca na GROMDA 16! „Nie świruj pawiana tylko walcz”

Poznaliśmy kolejnego uczestnika najbliższej gali GROMDA. Do charakterystycznego ringu 4×4 m powróci kolejny były uczestnik turnieju.

W piątek 1 marca odbędzie się gala GROMDA 16, na której zobaczymy wiele nowych, jak i już znanych twarzy. Kolejne walki na gołe pięści stoczą etatowi bywalcy Miasta Grzechu: Sebastian „Scarface” Skiermański, Marcin „Wasyl” Wasilewski, czy Mariusz „Mario” Kruczek. Do ringu powróci też zwycięzca ostatniego turnieju, Jakub „Joker” Szmajda.

Szef organizacji pan Mariusz Grabowski w rozmowie z kanałem Fansportu TV zapowiedział, iż podczas GROMDA 16 dojdzie do zaległego finału turnieju. Mowa tu o zawodach sprzed 2. edycji, gdy w wyniku kontuzji obu bijoków nie doszło do starcia „Basque” vs „Buła”.

SPEJSON wraca na GROMDA 16

To nie jedyni uczestnicy turnieju z gali numer 14, którzy stawią się do walki 1 marca. GROMDA potwierdziła wczoraj, iż do akcji wróci też Damian „SPEJSON” Waluch. Ma on za sobą 2. walki – jedną wygrał nokautując „Cyca”, a później przegrał w 2. rundzie z „Basque”.

Sprawdź!  Popek o walce z Szeligą na gołe pięści! "Kilka dni temu dyskutowaliśmy na ten temat. Szanuję go i..."

Oj ci internetowi władcy piekieł, samozwańczy bad boye i innej maści urabura królowie… tylko jakie podwóra. A jedna bomba na twarz, większy przeciwnik i dupą odwrócony i… wstyd jak ch*j. A po co tak cwaniakować. Nie świruj pawiana tylko walcz. Księga ulicy mówi jasno… SPEJSON wraca do gry! – tak zapowiada powrót Walucha organizacja na swoich social mediach.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.