KSW

Gleba odpowiada na krytyczne komentarze po ogłoszeniu jego walki: „Będzie prawdziwa rzeź. Krytycy mogą wątpić, ale…”

Patryk „Gleba” Tołkaczewski za pośrednictwem social mediów odpowiedział na krytykę ze strony kibiców, którzy są przeciwni jego walce na Stadionie Narodowym.

Zawodnik GROMDY podczas gali KSW Colosseum 2 zadebiutuje w formule MMA i zmierzy się z Krzysztofem Głowackim, dla którego również będzie to pierwsza walka w klatce. Po ogłoszeniu tego zestawienia duża krytyka spadła na KSW, a Internauci nie ukrywają, że woleliby zobaczyć pojedynek fighterów, którzy mają doświadczenie w mieszanych sztukach walki.

„Gleba” odpowiada na krytykę

Teraz Tołkaczewski za pośrednictwem swojego Instagrama odpowiedział na krytykę. Zapewnił, że bardzo ciężko trenuje, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Jak sam wcześniej zdradził, ma kontrakt na kilka pojedynków, więc przez najbliższe lata będziemy oglądać go walczącego w organizacji KSW:

– Majówka zaczęta z pełnym optymizmem. Bardzo ciężko pracuję, aby 3 czerwca na KSW Koloseum pokazać prawdziwy poziom sportowy. Krytycy mogą wątpić, ale po dwóch stronach klatki staną prawdziwi sportowcy głodni zwycięstwa. Na rozrywkę będzie można liczyć, a ja zrobię wszystko, aby moja ręka powędrowała do góry.

– Bardzo wam dziękuje za ogrom wsparcia! Ten okres był ciężki, nie mogliśmy podjąć żadnej walki, ale teraz otworzyły się nowe możliwości. Dzięki @grupamts oraz organizacji @ksw_mma będę pozostawał aktywnym zawodnikiem. Oktagon to dla mnie nowe wyzwanie, które bardzo mnie napędza. Na pewno nie będzie łatwo, dlatego nie marnuję czasu i codziennie przyswajam nowe techniki oraz wiedzę. Forma będzie wysoka, będą grzmoty, będzie prawdziwa rzeź.

Kursy bukmacherskie na walkę „Gleba” vs Głowacki

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Sprawdź!  Roberto Soldić chętny na walkę z Jakem Paulem! "Chcę być mistrzem w każdej dyscyplinie!"

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 81!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.