KSW

Materla nie wyklucza walki we freak fightach! „Były zaawansowane rozmowy. Dlaczego miałbym z tego nie skorzystać?”

Michał Materla przedłużył kontrakt z KSW i już w czerwcu zawalczy na Stadionie Narodowym. Zdradził jednak, że jego menedżer prowadził rozmowy z innymi federacjami, w tym także freakowymi.

„Cipao”, który jest legendą polskiego MMA, powróci do klatki podczas gali Colosseum 2 i zmierzy się z Radosławem Paczuskim. Zdradził, że nowy kontrakt obejmuje dwa pojedynki w największej organizacji w kraju, po czym być może zobaczymy go we freak figtach.

Materla o negocjacjach z federacjami freakowymi

Materla nie ukrywa, że jest otwarty na współpracę z tego typu federacją. Kilkukrotnie pytany o freak fighty wyjaśnił, że i tak stoczyłby tam pojedynek sportowy, więc nie widzi powodu, dla którego miałby z góry odrzucać takie propozycje.

Teraz w ostatnim wywiadzie dla kanału Klatka po klatce zdradził, że jego menedżer rozmawiał z organizacjami freakowymi. Podkreślił, że jeżeli KSW nie będzie chciał dłużej organizować jego walk, nie będzie miał problemu ze zmianą pracodawcy:

– Był Oktagon, były organizacje freakowe. Musiałbyś zapytać Norberta. Nie chcę przekłamać, żeby nie wymienić kogoś, a potem powie, że takiej sytuacji nie było. Rozmowy były, dosyć zaawansowane. Jeszcze mniejsze organizacje były, które próbował zobaczyć, czy mają siłę na ty, by zmierzyć się z moim nazwiskiem. Mówię o sumach.

– Nie wykluczam freaków. Nawet jeśli walczyłbym w organizacji freakowej, to byłby pojedynek sportowy. Jeżeli miałbym na koniec kariery zarobić fajne pieniądze, to dlaczego miałbym z tego nie skorzystać, jeżeli KSW nie chciałoby sięgnąć po moje nazwisko.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.