UFC

Gdzie oglądać UFC London: Volkov vs. Aspinall? Transmisja na żywo, stream online. O której?

Największa federacja MMA powraca do Europy! 19 marca zobaczymy galę UFC Fight Night 204, która odbędzie się w Londynie. W trakcie wydarzenia zobaczymy 13 niezwykłych pojedynków, a wszystko zwieńczy walka wieczoru Alexander Volkov vs. Tom Aspinall. Gdzie i jak oglądać UFC London? Transmisja na żywo, stream online.

Gdzie oglądać transmisję On-line UFC?

Gdzie oglądać UFC London?

Główną walką UFC London będzie pojedynek Alexandra Volkova z mającym polskie korzenie Toma Aspinalla. Anglik będzie chciał przedłużyć swoją serię wygranych, która obecnie wynosi 7. Warto wspomnieć, że wszystkie zostały odniesione przed czasem! Aspinall tylko raz wyszedł w tym czasie poza 1 rundę, co miało miejsce w 2021 roku w walce z Andreiem Arlovskim. Ostatnio widzieliśmy go, gdy szybko skończył Sergeya Spivaka.

Jego oponentem na UFC London będzie nieobcy polskim kibicom Alexander Volkov. Rosjanin w ubiegłym roku stoczył 3 pojedynki: skończył w 2 rundzie Alistaira Overeema, później jednak przegrał jednogłośną decyzją z późniejszym mistrzem tymczasowym Cirylem Gane. W październiku natomiast, na UFC 267, zwyciężył na kartach sędziowskich z polskim ciężkim, Marcinem Tyburą.

Sprawdź!  UFC Vegas 36 z udziałem Davida Zawady – gdzie i o której oglądać? Transmisja, stream online live, karta walk

-> OGLĄDAJ UFC NA ŻYWO!

Jak oglądać UFC London: Volkov vs. Aspinall?

W stolicy Anglii dojdzie do innych, równie ekscytujących starć. W co-main evencie UFC London zobaczymy powrót Dana Hookera do wagi piórkowej. Nowozelandczyk nie zwojował kategorii lekkiej i w ostatnich 4 walkach zaliczył serię 1-4. Najświeższą porażkę zaliczył na UFC 267, gdy już w 1 odsłonie odklepał po Kimurze Islama Makhacheva.

Jego rywalem będzie niepokonany w UFC Anglik, Arnold Allen. Popularny „Almighty” stoczył dotychczas 8 pojedynków w największej federacji MMA, a czterech ostatnich przeciwników zostali kompletnie zdominowani przez Allena. Co ciekawe, jedyną porażkę w karierze Anglik poniósł z rąk… Marcina Wrzoska.

Na UFC London: Volkov vs. Aspinall nie mogło też zabraknąć Paddy’ego Pimbletta! Pochodzący z Liverpoolu reprezentant wagi lekkiej po raz kolejny wyjdzie do oktagonu., gdzie jego oponentem będzie 36-letni Rodrigo Vargas. „The Baddy” mimo pięciu miesięcy rozbratu z klatką ponownie będzie szukał skończenia. W debiucie Pimblett już w 4:25 pierwszej odsłony skończył Luigiego Vendraminiego.

-> UFC LONDON NA ŻYWO

Transmisja na żywo UFC London: Volkov vs. Aspinall w STS TV

Gale UFC można oglądać za pośrednictwem UFC Fight Pass, do której dostęp wynosi 9,99 euro/miesiąc. Cała gala UFC London będzie jednak dostępna w STS TV dla użytkowników STS. Wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera TUTAJ, by móc oglądać UFC London za darmo już od karty wstępnej!

Sprawdź!  Johnny Walker: "Na 100% pokonam Jana Błachowicza."

Używając kodu UFC przy rejestracji otrzymacie darmowe 29 zł na dowolny zakład i możliwość zakładu bez ryzyka do 200 zł. Dzięki STS TV otrzymacie darmową transmisję UFC London na komputerze, telefonie komórkowym, czy tablecie!

Szczegóły UFC Fight Night: Volkov vs. Aspinall

 • Karta wstępna rozpocznie się w sobotę, 19 marca o godzinie 18:00 czasu polskiego
 • Karta główna rozpocznie się w sobotę, 19 marca o 21:00 czasu polskiego
 • Miejsce wydarzenia: O2 Arena w Londynie

Karta walk:

Walka wieczoru

 • Alexander Volkov (34-9-0) vs. Tom Aspinall (11-2-0)

Karta główna

 • Paddy Pimblett (17-3-0) vs. Rodrigo Vargas (12-4-0)
 • Arnold Allen (17-1-0) vs. Dan Hooker (21-11-0)
 • Shamil Abdurakhimov (20-6-0) vs. Sergei Pavlovich (14-1-0)
 • Nikita Krylov (27-8-0) vs. Paul Craig (15-4-1)
 • Gunnar Nelson (17-5-1) vs. Cláudio Silva (14-3-0)

Karta wstępna

 • Jai Herbert (11-3-0) vs. Mike Davis (8-2-0)
 • Muhammad Mokaev (6-0-0) vs. Cody Durden (12-3-1)
 • Mike Grundy (12-3-0) vs. Makwan Amirkhani (16-7-0)
 • Molly McCain (11-4-0) vs. Luana Carolina (8-2-0)
 • Jack Shore (15-0-0) vs. Timur Valiev (18-2-0)
 • Cory McKenna (6-1-0) vs. Elsie Reed (4-1-0)
 • Nathaniel Wood (17-5-0) vs. Liudvik Sholinian (9-2-1)
Sprawdź!  McGregor jak "Człowiek z blizną". Zamieścił pierwszy wpis po przegranej z Poirierem: "Potrzebujecie ludzi takich jak ja"

Transmisja:

-> Oglądaj UFC: London NA ŻYWO

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.