Boks

Gdzie oglądać Knockout Boxing Night 25? Transmisja na żywo, stream online. Karta walk Knockout Boxing Night 25

W najbliższą sobotę 29 października w Nosalowym Dworze odbędzie się gala Knockout Boxing Night 25! Tego wieczoru do ringu powróci legendarny Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, niepokonana Laura Grzyb, a w eliminatorze do pasa mistrzowskiego powalczy Mateusz Masternak. Gdzie oglądać Knockout Boxing Night 25? Transmisja na żywo w TV, stream online. Kursy bukmacherskie na galę KBN 25. Karta walk Knockout Boxing Night 25.

-> Obstaw KBN 25 bez ryzyka!

Gdzie oglądać Knockout Boxing Night 25?

Fani pięściarskich pojedynków otrzymają prawdziwą ucztę już 29 października. W Centrum Kongresowym „Gerlach”, które mieści się w Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem będzie miała miejsce gala Knockout Boxing Night 25! Tego wieczoru po blisko rocznej przerwie do akcji powróci Krzysztof Włodarczyk, który będzie szukał kolejnego nokautu w swojej karierze.

Niezwykle ciekawie zapowiada się kolejny pojedynek Laury Grzyb, Niepokonana pięściarka coraz lepiej radzi sobie w kwadratowym pierścieniu, a na KBN 25 zmierzy się z Marianą Hereirrą. Hiszpanka ma za sobą 3 walki i podobnie do Polki nie zaliczyła jeszcze porażki. Grzyb jest zdecydowaną faworytką i na pewno będzie szukała kolejnego skończenia przed czasem.

Sprawdź!  "Marzyłby mi się taki pojedynek" - Mateusz Masternak chce walczyć z Michałem Cieślakiem o mistrzostwo świata na gali w Polsce

Wreszcie w walce wieczoru zobaczymy eliminator do pasa mistrzowskiego IBF w kategorii junior ciężkiej! Mateusz Masternak, który nie przegrał żadnego z ostatnich 5. pojedynków zmierzy się z niepokonanym Australijczykiem, Jasonem Whateleyem. To starcie jest niezwykle ważne nie tylko dla 35-letniego Wrocławianina, lecz także dla całego polskiego boksu. Wygrana z autorem 9. nokautów w karierze rywalem da pojedynek z niepokonanym championem, Jaiem Opetaią.

-> Odbierz BONUS na walkę Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka!

Transmisja na żywo Knockout Boxing Night 25

 • Gdzie Knockout Boxing Night 25? Wydarzenie odbędzie się w Nosalowym Dworze Resort & Spa w Zakopanem.
 • Kiedy i o której gala? Knockout Boxing Night 25 będzie miało miejsce w najbliższą sobotę 29 października. Początek gali już o godzinie 19:00!
 • Gdzie oglądać KBN 25? Transmisja na żywo dostępna wyłącznie na kanale i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Kursy i zakłady bukmacherskie na Knockout Boxing Night 25

Galę Knockout Boxing Night 25 obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Artur Szpilka w zaskakujących słowach o walce z gwiazdą Fame MMA Kasjuszem Życińskim!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Karta walk KBN 25: Masternak vs. Whateley

Walka wieczoru:

 • Mateusz Masternak (46-5, 31 KO) vs. Jason Whateley (10-0, 9 KO)

Pozostało walki:

 • Krzysztof „Diablo” Włodarczyk (60-4, 40 KO) vs. Abraham Tabul (17-6-1)
 • Mateusz Tryc (14-0, 7 KO) vs. Leonard Carillo (15-4, 14 KO)
 • Laura Grzyb (7-0, 3 KO) vs. Marian Hereirra (3-0)
 • Adam Balski (16-2, 9 KO) vs. Nicolas Holcapfel (12-9, 10 KO)
 • Artur Górski (4-1, 1 KO) vs Jozef Kusmirek (4-17, 1 KO)
 • Piotr Łącz (4-0, 4 KO) vs Aazdin Aahour (4-3-2, 3 KO)
 • Maciej Marchel vs Oskar Hibner – boks olimpijski
 • Aleks Urbański vs Igor Rondoś – boks olimpijki

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.