UFC

Gamrot mocno o braku ambicji w reprezentacji Polski! „To jest ból dla innych dyscyplin. Im się wydaje, że…”

Mateusz Gamrot w szczerych słowach wypowiedział się na temat reprezentacji Polski. Wyjaśnił, na czym polega problem biało-czerwonych.

„Gamer” już tej nocy powróci do klatki i stoczy pojedynek z Rafaelem Fizievem. Przed Polakiem bardzo trudne wyzwanie, gdyż nie mierzył się jeszcze z tak mocnym stójkowiczem. Stawka jest jednak wysoka i w przypadku wygranej zapewni sobie awans do top 5 kategorii lekkiej.

Gdzie oglądać UFC Vegas 79: Gamrot vs Fiziev? Całe wydarzenie wraz z pojedynkiem Polaka obejrzysz w Fortuna TV! Wystarczy zarejestrować konto – TUTAJ. Cały proces zajmie kilkadziesiąt sekund, a po założeniu konta każdy użytkownik za darmo dostanie dostęp do transmisji UFC, nie tylko nadchodzącego wydarzenia, ale także wszystkich kolejnych gal.

Dodatkowo zgarniesz bonusy w postaci darmowych 20 złotych za rejestrację konta i 10 złotych za pierwszy depozyt. To jednaka nie wszystko, gdyż możesz postawić aż trzy kupony bez ryzyka do kwoty 100, 200 i 300 złotych.

Odbierz bonusy i oglądaj walkę Mateusza Gamrota za darmo

Gamrot szczerze o reprezentacji Polski

Przy okazji wywiadu dla Koloseum Gamrot wypowiedział się nie tylko na temat swojego pojedynku, ale również zabrał głos w sprawie reprezentacji Polski. Niestety wyniki biało-czerwonych są dramatyczne. Niedawno przegrali z Mołdawią i Albanią, przez co awans na Euro 2024 będzie sporym wyzwaniem.

Sprawdź!  Sugar O'Malley mocno o Seanie Shelbym: "Zachował się jak je*any młotek, wściekł się"

Gamrot przyznał, że problemem są zbyt małe ambicje przy jednocześnie ogromnych pieniądzach i tak skomentował sytuację reprezentacji:

– Jestem przekonany, że w momencie, kiedy dostają zbyt duże pieniądze, a mają zbyt małe ambicje, to te wyniki sportowe odchodzą na bok. Dochodzi do tego lenistwo, wygoda. Jak dostajesz wszystko odgórnie, to nie masz chęci rywalizacji, wywalczenia tego, co jest najlepsze w życiu.

– Świetnym przykładem jest nasza polska piłka nożna, gdzie mamy wręcz żenujące wyniki, a piłkarze zarabiają kolosalne pieniądze, nawet ci na ławce. Myślę, że jest to ból dla innych dyscyplin. My sportowcy sztuk walki oddajemy całe życie na to, żeby osiągnąć wynik sportowy, oni dostają wszystko za darmo, bo im się wydaje, że im się należy, a wyników nie ma żadnych.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.