FAME MMA

Powróci stary Szeliga? Freak fighter pewny siebie przed FAME 18! „Wjeżdża trenbolonowy Piotrek! Nie będę odpuszczał”

Piotr Szeliga nie ma zamiaru podczas konferencji odpuszczać swojemu rywalowi Michałowi Pasternakowi. Możemy spodziewać się naprawdę dużych dymów.

Pomiędzy zawodnikami był konflikt i padło wiele mocnych słów. Podczas jednej z konferencji mieli nawet okazję porozmawiać podczas wywiadu, jednak jak się okazuje, nadal towarzyszą im negatywne emocje, które zobaczymy zarówno przed walką, jak i w klatce.

Szeliga odpowiada Pasternakowi

Dla „Wampira” będzie to debiut w federacji FAME. Doświadczony zawodnik MMA nie zawalczy jednak w swojej formule, tylko na zasadach K-1. Co ciekawe, po ogłoszeniu pojedynku zarówno Pasternak, jak i jego trener Mirosław Okniński w swoim stylu uderzyli w rywala.

Do sieci trafiło nagranie, na którym śmieją się z freak fightera – To jest gilojad. Haha, pogromca gili – Natomiast Pasternak poprzez swoje social media nazwał przeciwnika „Szczeliną”, przekręcając jego nazwisko. Teraz „Szeli” w ostatnim wywiadzie dla MMA-BNB odpowiedział na te zaczepki:

– Nie będę mu odpuszczał na konferencjach czy gdziekolwiek. Ludzie mają to do siebie, że jak zawodowcy nas cisną i się nie postawimy, to jesteśmy obsrani. A jak się postawimy, to jesteśmy chu**wi, bo nie mamy szacunku. Ja mam wy**bane. Teraz trenbolonowy Piotrek wjeżdża na peron jak towar na rejon.

– Ja nie mam zamiaru gryźć się w język. Wiadomo, są walki, gdzie trzeba. On podszczypuje, wyśmiewa, ja wiem, że karma wróci do niego. Michał, będziesz oglądał szczeliny w ambulansie.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Norman Parke wraca do Polski! Wiemy, w jakiej federacji zawalczy!

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.