Boks

Fury w strachu przed Usykiem! Skomentował swoje zachowanie na konferencji (VIDEO)

Tyson Fury obawia się Ołeksandra Usyka? „Król Cyganów” wyjaśnił swoją postawę na face to face z ukraińskim rywalem.

Walkę Fury vs. Usyk o tytuł niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej obejrzeć możecie wyłącznie w DAZN. Całe wydarzenie od godziny 18:00 w sobotę 18 maja transmitowane będzie na platformie z polskim komentarzem. Wystarczy, że zarejestrujesz się w dosłownie minutę, a dostęp UZYSKASZ TUTAJ!

Cena PPV Fury vs. Usyk to 89,99 zł, a oprócz hitowej gali w Arabii Saudyjskiej otrzymasz też dostęp do zawartości DAZN. Miesięczna subskrypcja obejmuje też hitowe wydarzenie Queensberry vs. Matchroom z walką Deontay Wilder vs. Zhilei Zhang, które będzie miało miejsce 1 czerwca. Oprócz tego możesz obejrzeć tysiące programów i transmisji na żywo zarówno z gal bokserskich, jak i innych sportów!

Fury wyjaśnił swoje zachowanie na face to face

Po wczorajszej konferencji prasowej przed walką Tyson Fury przystąpił do spotkania z Ołeksandrem Usykiem na środku sceny. O ile Ukrainiec wiercił Anglika wzrokiem, to ten nawet na moment na niego nie spojrzał.

Sprawdź!  "Diablo" krytycznie o wydarzeniach freak fightowych: "To idzie w złą stronę. Jak widzę tych klaunów, to..."

„Król Cyganów” został zapytany o swojego oponenta po całym wydarzeniu. W rozmowie z dziennikarzami Fury wypalił sarkastycznie w swoim stylu, że były mistrz kategorii junior ciężkiej budzi w nim ogromny strach:

Nie mogłem na niego spojrzeć, bo on jest przerażający. Teraz już koniec z gadaniem, pora na relaks, skupienie i czekanie na sobotni wieczór.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.