Boks

Fury stresuje się przed hitową walką? Usyk ocenił sylwetkę „Króla Cyganów” (VIDEO)

Tyson Fury i Ołeksandr Usyk pokazali się przed publicznością w Rijadzie. Ukrainiec wygłosił też swoje spostrzeżenie na temat sobotniego rywala.

Już 18 maja poznamy pierwszego od 25 lat niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej. Wyłoni go walka wieczoru Fury vs. Usyk, w której stawce znalazły się wszystkie tytuły królewskiej kategorii wagowej.


Walkę Tyson Fury vs. Ołeksandr Usyk obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł, ale to nie wszystko! Trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka. To łącznie 300 zł, które Fortuna zwróci Ci na konto w przypadku przegranych kuponów.

Odbierz bonusy i obstaw walkę Fury vs. Usyk bez ryzyka

TYPKURSYBUKMACHER
Tyson Fury2.00Fortuna
Ołeksandr Usyk1.95Fortuna

Ołeksandr Usyk i Tyson Fury pojawili się minionego wieczoru na scenie podczas prezentacji bohaterów gali Ring of Fire. Przełożone starcie dało im wiele dodatkowych tygodni na przygotowanie. Fani zauważyli, że Ukrainiec przybrał na masie, co może zwiastować jego „nową wersję” w sobotnim pojedynku.

Fury również poprawił swoją sylwetkę. Usyk w rozmowie z dziennikarzami stwierdził, że „Król Cyganów” jest „chudy” i widzi w tym oznakę stresu.

Sprawdź!  Były rywal Usyka nie ma wątpliwości. Fury jest bez szans!

To oznaka nerwów. Jak się stresujesz, tracisz kilogramy. Wygląda na mniejszego, chudszego.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.