GROMDA

Freak fighterzy chcą walczyć w GROMDZIE! Grabowski zabrał głos: „Jest dużo takich zawodników”

Być może już niedługo będziemy świadkami pierwszych freaków w federacji GROMDA. Jak się okazuje, zawodnicy chcą zyskać szacunek w starciach na gołe pięści.

Mariusz Grabowski już jakiś czas temu mówił o tym, że zgłaszają się do niego zawodnicy, którzy toczą pojedynki w federacjach freakowych. Jak wiemy, w ringu GROMDY zawalczy „Popek”, a w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl szef organizacji potwierdził, kiedy dojdzie do jego debiutu.

Mówiło się również o starciu Piotra Szeligi, jednak nie wykluczone, że ze względu na ostatnią aferę organizacja może zrezygnować ze współpracy z zawodnikiem FAME. Bez wątpienia jego zakontraktowanie nie spodoba się wielu Gromdziarzom.

Grabowski dodatkowo zdradził, że zgłasza się do niego wielu freak fighterów. Są oni zainteresowani pojedynkami na gołe pięści i chcą zdobyć szacunek, jakim kibice darzą zawodników GROMDY. We freak fightach bowiem nie są w stanie na to zapracować:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.