Boks

Frank Mir i Kubrat Pulev zawalczą w nowej formule Triad Combat! Widowiskowe starcie main eventem gali Triller Fight Club

Triller Fight Club postanowiło zorganizować galę fighterzy MMA vs pięściarze. Zawodnicy zmierzą się w nowej widowiskowej formule, która łączy obie dyscypliny.

Przedsmak tego, czym jest Triad Combat, widzieliśmy na gali FAME 11 w starciu Norman Parke vs Borys Mańkowski, który stoczyli pojedynek w formule dirty boxing. Triad Combat jest połączeniem MMA i boksu, a zawodnicy będą wyprowadzać jedynie ciosy pięściami.

Fighterzy będą mogli walczyć w klinczu, atakować hammerfistami i backfistami, bez parteru, kopnięć, kolan czy łokci. Pojedynek będzie toczył się wyłącznie w stójce, co zapewnia nam widowiskowe pojedynki.

Zasady szczegółowo zostały opisane w poniższym nagraniu.

Na pierwszej gali, która odbędzie się 27 listopada, zobaczymy siedem emocjonujących zestawień. Po jednej stronie trójkątnego ringu staną zawodnicy MMA, którzy zmierzą się z profesjonalnymi pięściarzami.

W main evencie swoich sił spróbuje weteran UFC i były mistrz w kategorii ciężkiej Frank Mir. W formule MMA stoczył on 32 pojedynki i wygrał 19 razy. Ma na swoim koncie starcie m.in. z legendarnym Fiodorem Emelianenko, Markiem Huntem, Alistairem Overeemem, Joshem Barnettem, Mirko „Cro Copem” Filipoviciem czy Brockem Lesnarem.

Sprawdź!  Trener Fury'ego pod wrażeniem Wildera: "Wysoko postawił poprzeczkę. Miał dobry plan, by..."

Frank Mir stoczy 9 rund trwających dwie minuty przeciwko byłemu mistrzowi świata IBF Kubratowi Pulevowi, który w zawodowym boksie wygrał 28 z 30 pojedynków, w tym 14 przez nokaut. Został znokautowany przez Wladimira Klitschko i Anthony’ego Joshuę.

Na karcie walk znalazło się więcej byłych zawodników UFC, w tym Matt Mitrione, Albert Tumenov oraz Mike Perry. Łącznie na gali zobaczymy 7 pojedynków. Całą kartę walk znajdziesz poniżej.

WALKA WIECZORU

Frank Mir vs. Kubrat Pulev

KARTA GŁÓWNA

Matt Mitrione vs. Alexander Flores

Mike Perry vs. Sakio Bika

Derek Campos vs. Brian Vera

Albert Tumenov vs. Scott Sigmon

Steven Graham vs. Henry Gigliotti

Alexa Culp vs. Angelina Hoffschneider

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.