Boks

Szczery strach w oczach Paula? YouTuber zareagował na trening Mike’a Tysona [WIDEO]

Po sieci zaczął krążyć filmik, na którym widać trening Mike’a Tysona na worku. O ile w sieci pojawiło się wiele komentarzy z obawą o stan zdrowia legendy, o tyle zaskakująco zareagował na nie Jake Paul.

„Żelazny Mike” w wieku 57 lat zgodził się, by raz jeszcze zawitać do kwadratowego pierścienia. Tyson wraca do boksu i 20 lipca wystąpi w walce wieczoru gali na AT&T Stadium w Teksasie. Jego rywalem będzie młodszy o 30 lat Jake Paul.

Wciąż brakuje wielu informacji na temat walki wieczoru lipcowej gali. Jak zdradził Ariel Helwani obóz „The Problem Child” bardzo chce, by pojedynek był punktowany i wynik został wliczony do rekordu. Byłoby to 59. zawodowe staracie Mike’a Tysona i pierwsze, po 19-letniej przerwie.

Jake Paul reaguje na trening Tysona

„Żelazny” opublikował w sieci trening na worku, który oczywiście został szeroko skomentowany przez kibiców. Pojawiło się wiele głosów wyrażających obawę o zdrowie Tysona. Nie brakło opinii o „wpakowaniu się Mike’a w kłopoty”, czy pewnej „przegranej, nawet przez KO”.

Inne zdanie na ten temat zdaje się mieć rywal Tysona. Jake Paul zamieścił w Internecie swoje wideo z reakcją na ciosy legendy boksu. „The Problem Child” oglądał trening oponenta z szeroko otwartymi oczami i strachem w oczach.

Sprawdź!  Włodarczyk o pobycie za kratami: "Gdyby nie pomoc z zewnątrz, to byłaby tragedia"

Nie można oczywiście wykluczać, że Paul „przyaktorzył”. Ostatecznie znany jest głównie z roli YouTubera i był gwiazdą Disney Channel. Praca z kamerą nie jest mu obca.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.