Babilon MMA

Filip Stawowy w walce wieczoru Babilon MMA 23 zmierzy się z byłym rywalem Jana Błachowicza

Już pod koniec czerwca odbędzie się Babilon MMA 23. Wczoraj ogłoszono, że w walce wieczoru wystąpi Filip Stawowy (7-2). Jego rywalem będzie znany polskiej publiczności Fin Toni Valtonen (30-16).

Filip „Czołg” Stawowy jest niezwykle widowiskowo walczącym zawodnikiem. Wszystkie swoje wygrane pojedynki  kończył przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów. Obecnie posiada świetną passę pięciu wygranych z rzędu. W ostatnim boju na Babilon MMA 19 po bliskiej walce przegrał na punkty z Kevinem Szaflarskim (10-1).

Toni Valtonen zmierzy się z Filipem Stawowym w walce wieczoru na Babilon MMA 23

Toni Valtonen w swojej bogatej karierze stoczył ponad 50 pojedynków. W 2011 roku na KSW 15 pokonał na punkty Łukasza Jurkowskiego (17-11). Na KSW 16 został poddany przez Jana Błachowicza (28-8). Występował jeszcze dla organizacji FEN i Fighters Arena gdzie przegrywał z Michałem Kitą (20-12-1) i Marcinem Zontkiem (17-13). Aktualnie może się pochwalić dwoma wygranymi z rzędu. Podczas Babilon MMA 17 pokonał przez TKO Dawida Żółtaszka (2-1)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Babilon MMA (@babilonmma)

Gala Babilon MMA 23 odbędzie się 25 czerwca

Sprawdź!  Aktualizacja rankingu polskich zawodników MMA – awans na podium Rębeckiego i Joniaka, spadek Bryczka i debiut Oleksiejczuka

źródło: Babilon MMA/ Instagram

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.