MMA

Szyszka oskarżany o niszczenie kariery młodego zawodnika! Odpowiada na zarzuty Oknińskiego: „To nie była moja decyzja. Nigdy bym nie zablokował walki”

Przemysław Szyszka odpowiedział na zarzuty Mirosława Oknińskiego w sprawie odwołanej walki reprezentanta Akademii Sportów Walki Wilanów.

Już dzisiaj w Warszawie odbędzie się gala Fight Club 2. Po blisko 9 latach do klatki powróci Przemysław Szyszka, który stoczy swój drugi zawodowy pojedynek. Rywalem popularnego trenera będzie niepokonany Brazylijczyk Hendrik Costa.

Wciąż dostępne są bilety na Fight Club 2! Zakupić je możecie – TUTAJ – a cena zaczyna się od 140 złotych. Dla osób, które nie mogą oglądać gali na żywo pozostaje wykupienie subskrypcji PPV w cenie zaledwie 34,99 złotych.

-> Oglądaj Fight Club 2 w PPV tutaj <-

Szyszka odpowiada Oknińskiemu

Podczas Fight Club 2 miał zawalczyć również Maciej Ludwiczak podopieczny Oknińskiego. Krótko przed wydarzeniem starcie zostało jednak odwołane ze względu na konflikt pomiędzy trenerami. Okniński zarzuca Szyszce, że wpłynął na organizatorów i zablokował występ, a nawet niszczy karierę młodego zawodnika.

Teraz w ostatniej rozmowie z fansportu.pl Szyszka zapewnił, że właściciele Fight Club sami zgłosili się do Oknińskiego, gdyż nie chcieli, by doszło do awantury.

Sprawdź!  Amanda Nunes stanie w obronie pasa kategorii koguciej na UFC 265 - rywalką Brazylijki będzie Julianna Pena.

– Ja nigdy bym nie zablokował żadnego zawodnika. Konflikt jest między mną a Mirkiem Oknińskim, a nie zawodnikiem. Nigdy bym nie zablokował zawodnika, rozumiem organizatorów, bo po całej sytuacji do mnie zadzwonili i powiedzieli o tym. Nie chcieli żadnych zadym. Będzie dużo naszych fanów, będzie zawodników, mogłoby dojść do różnych rzeczy. To było ich decyzja, a nie moja. Ja dostaję wiadomości, że mi odbiło, że jak mogłem zniszczyć karierę zawodnika.

Kursy bukmacherskie na walkę Szyszka vs Costa

Galę Fight Club 2 obstawić możecie wyłącznie w TOTALbet. Bukmacher przygotował znakomitą ofertę powitalną dla nowych użytkowników, która zawiera szereg bonusów!

Pierwszy kupon na koncie z maksymalnie trzema wydarzeniami obstawicie BEZ RYZYKA do kwoty 200 zł. Co ważne, kupon należy zagrać w ciągu 48h od rejestracji. Wpłacając na start 500 zł i grając za tę sumę otrzymacie dodatkowe 125 zł, co można powtórzyć aż 4 razy. Bonus ten działa do kwoty 5000 zł!

To nie wszystko, gdyż do tego na koncie będą czekać na ciebie dwa freebety w wysokości 20 zł oraz 10 zł, które można wykorzystać w ciągu 7 dni.

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Najman chce walki z Jackiem Murańskim! Wykłada na stół 100 tysięcy złotych!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.