KSW

Kołecki zdradził, jaką kwotę musiałby otrzymać we freakach! „Są oferty, których nie wypada odrzucić”

Szymon Kołecki zabrał głos w sprawie freak fightów. Przyznał, że nie wyklucza walki w takich organizacjach, ale na swoich warunkach.

Podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego powrócił do treningów po poważnych problemach ze zdrowiem. Ma za sobą bardzo długą przerwę od walk, ale potwierdził, że mamy ponownie zobaczyć go w klatce. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, kolejny pojedynek stoczy w drugiej połowie tego roku.

Fani liczą na powrót do KSW, a wśród potencjalnych zestawień pojawił się temat rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim. Takie starcie chcieliby zobaczyć kibice, a sam trener przyznał, że jest to dobry pomysł.

Przy okazji ostatniego wywiadu na Kanale Sportowym Kołecki został zapytany o potencjalną walkę freakową. Przyznał, że musiałby dostać naprawdę duże pieniądze, ale nie wyklucza takiej możliwości. Nie zamierza powtarzać błędów kolegów po fachu, którzy krytykowali freak fighty, a później sami w nich zawalczyli.

– Za 700 tysięcy nie stoczyłbym tam walki, ale nie będę też hipokrytą, który powie, że nigdy nie zawalczy dla freakowej federacji. Pieniądze są jednak istotne. 700 tysięcy złotych otrzymują jednak tam zawodnicy, którzy nie są jakby to powiedzieć, do końca sprawni fizycznie oraz intelektualnie.

– Więc ja oczekiwałbym znacznie większej stawki. Biedny nie jestem, więc nie chciałbym niszczyć swojego wizerunku i łamać swoich zasad dla takiej kwoty. Są jednak oferty, których po prostu nie wypada odrzucić. Ale mam nadzieję, że nie otrzymam takiej oferty. Serio.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.