Clout MMA

Ferrari vs Denis Załęcki na Clout MMA 5!? Nitro ujawnia walki kolejnej gali!

Obraźliwe słowa Amadeusza Roślika w stronę Denisa Załęckiego to zapowiedź nadchodzącej walki? Panowie mają zmierzyć się na gali Clout MMA.

Niespodziewanie „Ferrari” podczas live’a na Instagramie w ostrych słowach wypowiedział się na temat „Bad Boya”. Sytuacja ta była o tyle zaskakująca, że wcześniej nie było pomiędzy nimi złej krwi:

Czy bym przyjął walkę z Deniską Załęcką? Mógłbym się mu odlać do pyska tak naprawdę. Kim jest Denis we freak fightach? Nie da się bardziej upokorzyć niż Denis. Jak go spotkam, to go wyliściuję.

W odpowiedzi Denis stwierdził, że walka z Amadeuszem nie ma najmniejszego sensu, gdyż z łatwością by go pokonał. Internauci szybko podłapali temat i zaczęli pytać o potencjalny pojedynek. Fani freak fightów uważają, że starcie z „Bad Boyem” to jedyny powód, dla którego Roślik nagle się odpalił.

Jak się okazuje, kibice mogą mieć rację. Podczas ostatniej transmisji popularny influencer i były freak fighter „Nitro” częściowo ujawnił kartę walk kolejnej gali Clout MMA. Jednym z pojedynków ma być starcie Załęcki vs „Ferrari”.

Sprawdź!  Lizak komentuje ujawnioną aferę! Liczy na to, że służby zrobią porządek [WIDEO]

– Ja wam zleakuję kartę Clout, bo ich nie lubię. Błoński się bije z Marconiem, „Magical” z „Rafonixem”, „Goha” z Marianną, więc nie wiem, po co te dymy kręcą, „Ferrari” z Denisem, Omielańczuk z „Bu” – ujawnił „Nitro”.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.