FAME MMA

Ferrari o potencjalnym rewanżu z Łaszczykiem: „Ciężko będzie przerzucić się na te śmieszne pieniądze. Przemyśli i wróci po wypłatę”

Amadeusz „Ferrari” Roślik zabrał głos w sprawie Kamila Łaszczyka. Na chłodno podsumował swój pojedynek i odniósł się do potencjalnego rewanżu.

Freak fighter zmierzył się z zawodowym pięściarzem w main evencie gali FAME 17. Przez niemal całą walkę parterowo dominował „Ferrari”, który jednak pod koniec starcia opadł z sił, a „Szczurek” wykorzystał swoją szansę i odwrócił losy pojedynku.

„Ferrari” o rewanżu z Łaszczykiem

Zaledwie 8 sekund przed końcem sędzia przerwał starcie. Gdyby jednak Roślik lepiej bronił się przed ciosami rywala w parterze, to jego ręka powędrowałaby w górę, gdyż prowadził na kartach sędziowskich. Po porażce był mocno zdenerwowany i nazywał siebie wygranym.

W ostatnim wywiadzie dla Mateusza Kaniowskiego już znacznie spokojniej podchodził do tematu przerwania i przegranej z Łaszczykiem. Zapytany o rewanż przyznał, że jest otwarty jedynie na MMA, kiedy Kamil chce walczyć w K-1.

Freak fighter uważa jednak, iż zawodnik po powrocie do boksu, gdzie dostanie znacznie mniejsze pieniądze za pojedynki, zdecyduje się ponownie zawalczył w FAME i będzie otwarty na negocjacje w sprawie kolejnego starcia MMA:

Sprawdź!  Piotr Szeliga ma pomysł na kolejne walki! Marzenie, rewanż i rozwiązanie konfliktu: "Pełna artyleria!"

– Nie wydaje mi się, że będzie chciał rewanżu w MMA, ale mogę też przewidzieć przyszłość. Myślę, że Kamil nie będzie mądrze rozporządzał pieniędzmi. Minie kilka miesięcy, zapłaci podatki, popłaci promotor i tak dalej. Ciężko będzie z takiej kwoty przerzucić się na śmieszne pieniądze w boksie.

– Obstawiam, że to przemyśli. Nawet jak pierwszą walkę wygrał, więc jakby drugą przegrał, to pół biedy i wróci po tą wypłatę. Jednak za coś kurwa… Całe życie zapracował jako fighter, więc myślę, że to, co dzieje się teraz we freakach jest ciekawą drogą dla niego.

– Myślę, że minie ileś miesięcy, Kamil zajrzy do portfela, już nie będzie tak zajebiście, to wtedy będzie szansa na powrót do rozmów o MMA.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.