FAME MMA

Wrzosek odpowiada Szelidze: „Spokojnie, najpierw twój szef, później ty”

Za pośrednictwem social mediów doszło do wymiany zdań pomiędzy Marcinem Wrzoskiem i Piotrem Szeligą. Wiele wskazuje na to, że w przyszłości zmierzą się w klatce FAME.

Były mistrz KSW ma za sobą już drugi pojedynek w federacji FAME. W debiucie dla federacji freakowej zmierzył się w starciu bokserskim z „Don Kasjo” i przegrał po decyzji sędziów. Teraz na ostatniej gali FAME 15 zawalczył z „Sariusem” i rozprawił się z nim bez żadnych problemów.

Mimo że pod koniec pierwszej rundy Wrzosek doznał kontuzji i w pozostałych odsłonach wyprowadzał ciosy jedynie lewą ręką, to od początku do końca nieustannie dominował w pojedynku z debiutującym raperem.

Wrzosek odpowiada Szelidze

„Polish Zombie” zdradził, że dobrze czuje się we freak fightach i właśnie tam chce kontynuować swoją karierę. Zawodnik po ostatniej wygranej nie traci czasu i próbuje doprowadzić do kolejnych pojedynków. Chciałby zmierzyć się m.in. z Piotrem Szeligą.

Podczas ostatniej konferencji doszło pomiędzy nimi do wymiany zdań i freak fighter stwierdził, że nie da Wrzoskowi walki. Teraz jednak zmienił zdanie i na swoich Instastory napisał – „Polish Zombie”, lecz to szybko, bo u mnie zmieniły się troszkę priorytety.

„Polish Zombie” odpowiedział „Szeliemu”. Wyjaśnił, że najpierw zamierza zawalczyć z Arkadiuszem Tańculą, a dopiero później może wyjść z nim do klatki:

Sprawdź!  Kamil Łaszczyk wróci do freak fightów? Mateusz Borek komentuje: "Rozmawiam z moimi przyjaciółmi z FAME..."

– Spokojnie „Szeli”. Najpierw twój szef Arkadiusz Tańcula, potem ty.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.