FAME MMA

Ferrari na gorąco o drabince turnieju FAME 20! Zapowiada rewanż z Tańculą i deklasację [WIDEO]

Amadeusz „Ferrari” Roślik na gorąco skomentował wyniki losowania turnieju FAME 20. Zapewnia, że zobaczymy go w finale.

Wczoraj odbyło się oficjalne losowanie i poznaliśmy cztery pary, które zmierzą się ze sobą podczas jubileuszowej gali. Pierwszym rywalem „Ferrariego” będzie Krystian Wilczak. Następnie, jeśli wygra, zmierzy się ze zwycięzcą zestawienia Arkadiusz Tańcula vs Maksymilian Wiewiórka.

Co ciekawe, Amadeusz przegrał już zarówno z „Aroyem”, jak i „Wiewiórem”. Jest jednak bardzo pewny siebie, a w wywiadzie dla fansportu.pl przyznał, że losowanie drabinki turniejowej potoczyło się idealnie. Zapowiedział, iż pierwszy z rywali zostanie błyskawicznie znokautowany.

Następnie spodziewa się walki z Tańculą i oświadczył, że rozpracował już „Aroya”. Najpierw wejdzie mu do głowy i pokona go psychicznie, a po wszystkim zrobi to samo w klatce:

– Krychę znokautuję od razu. Zostanie ciężko znokautowany albo się podda. Krycha jest łatwy, Tańculę mam rozpracowanego. Będzie zajechany psychicznie i fizycznie. To nie jest tak, że ja napuszczę Natana, absolutnie. Wydaje mi się, że on ma jakąś prywatną zemstę do niego.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.