KSW

XTB KSW Epic nie spełni oczekiwań? Trener Szyszka krytycznie o karcie walk [WIDEO]

Zaledwie kilkanaście dni dzieli nas od gali XTB KSW: Epic, podczas której Mamed Khalidov zawalczy z Tomaszem Adamkiem. Sceptycznie na temat całego przedsięwzięcia wypowiedział się Przemysław Szyszka.

Całkowicie nowy projekt największej organizacji MMA w Polsce zapowiadał się naprawdę ekscytująco. Pierwszą ogłoszoną walką było bokserskie starcie Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. Dodatkowo dojdzie do szeregu starć w różnych formułach.

Niestety jednak wiele osób dość obojętnie podchodzi do tematu XTB KSW Epic. Gali zdecydowanie brakuje promocji w social mediach i Internecie. Symptomatyczne jest też to, iż nawet niektóre osoby z branży sportów walki nie potrafią z marszu odpowiedzieć kiedy odbędzie się to wydarzenie.

Temat gali poruszył też Przemysław Szyszka w rozmowie z Michałem Tuszyńskim na kanale Fansportu TV. Popularny trener MMA nawiązał do KSW Epic w odpowiedzi na pytanie, czy polska organizacja będzie musiała w niedalekiej przyszłości sięgnąć po freak fighterów:

Ciężko stworzyć nowe postacie w KSW, które są tak charakterystyczne, jak Mamed, Materla, Pudzianowski. Zobacz, że są zawodnicy, którzy starają się istnieć w social mediach, ale jest dużo jest osób, które tego nie zrozumiało. Dużo osób mnie pyta o KSW Epic: fajny projekt, który mam nadzieję, że się uda, ale który zapowiadał się bardzo fajnie, ale na ten moment? Uważam, że nie jest to ciekawa karta walk pod kątem jakiegoś wydarzenia, które przyciągnie publiczność.

Walka Mameda z Adamkiem – jak usłyszałem, powiedziałem: kurde, fajnie! Ale później dowiedziałem się, że duże rękawice… to zmienia obraz całej walki. Ludzie oczekują bitki, a nie punktowania. W dużych rękawicach nie będzie miało tego smaku, co w małych.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.