FAME MMA

Znamy wyniki losowania turnieju na FAME 20! Głośny rewanż możliwy w finale

Minionego wieczoru podczas specjalnego programu przed FAME 20 odbyło się losowanie par turnieju, w którego stawce znalazły się 2 miliony złotych. Już pierwsze zestawienia są ciekawe, a emocje będą jedynie rosły z walki na walkę!

Jubileuszowa gala freakowej organizacji gwarantuje sporo wrażeń. W rozpisce znalazły się takie zestawienia, jak Marcoń vs Szeliga, czy Parke vs Pasternak. Wielki powrót zaliczy też „Don Kasjo”, którego czeka potyczka w formule K-1 przeciwko „Boxdelowi”.

Fame MMA zorganizowało też ekscytujący, 8-osobowy turniej. W stawce finału są aż 2 miliony złotych, z których zwycięzca zgarnie 1,5 „bańki”. Wśród ogłoszonych uczestników pojawiły się takie gwiazdy, jak „Ferrari”, Tańcula, „Polak”, czy podwójny mistrz organizacji, „Wiewiór”.

Wczoraj poznaliśmy pełne zasady turnieju, który będzie miał miejsce na Fame MMA 20. Ćwierćfinały i półfinały odbędą się na dystansie jednej 5-minutowej rundy. Finał zaś odbędzie się w standardowej formie 3. rund po 3 minuty. Jeśli wygrany starcia nie będzie w stanie kontynuować walki, w jego miejsce wskoczy przegrany.

Wyniki losowania turnieju FAME 20

Wczoraj na specjalnym programie Fame MMA odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych. Krzysztof Rozpara i sędzia główny Piotr Jarosz dobierali kolejne kulki, tworząc ciekawe zestawienia. Już w 1. rundzie dojdzie bowiem do rewanżu Tańcula vs „Wiewiór”, a Josef Bratan zmierzy się z „Polakiem”.

Sprawdź!  (VIDEO) Lekarz przerywa starcie po faulu "Hejtera"! Zdenerwowany "Takefun" chciał walczyć dalej!

Co ciekawe już w kolejnej rundzie może dojść do kolejnego emocjonujących rewanżów. Jeśli „Ferrari” pokona „Krychę”, czeka go pojedynek ze zwycięzcą walki Arkadiusza Tańculi z Maksymilianem Wiewiórką. W finale z kolei może dojść do kolejnej odsłony starcia Amadeusza Roślika z Adrianem Polańskim.

TURNIEJ FAME 20:

Ćwierćfinały:

  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Krystian Wilczak
  • Arkadiusz Tańcula vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
  • Filip „Filipek” Marcinek vs Dawid Malczyński
  • Jose „Josef Bratan” Simao vs Adrian „Polak” Polański

Półfinały:

  • „Ferrari”/”Krycha” vs Tańcula/”Wiewiór”
  • „Filipek”/Malczyński vs Josef/”Polak”

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.